Justyna Steczkowska i Kayah kiedyś się przyjaźniły. To przeszłość! "Cicha wojna" trwa. O co im poszło?

Justyna Steczkowska i Kayah w przeszłości pałały do siebie sympatią, ale ostatnio ich wzajemny stosunek do siebie bardzo się zmienił...

Justyna Steczkowska i Kayah jeszcze niedawno były przyjaciółkami. Jednak jak donosi tygodnik "Rewia", jakiś czas temu ich relacja uległa znacznemu ochłodzeniu. 

Stało się tak od momentu, gdy Justyna Steczkowska zastąpiła Kayah w fotelu jurora programu muzycznego "The Voice of Poland". Relacjom piosenkarek nie pomógł też fakt, że udział Justyny Steczkowskiej w programie został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i producentów, co sprawiło, że zagościła w nim na dłużej. Opinie Kayah z pierwszej edycji nie były tak dobrze odbierane - czytamy w "Rewii".

To jednak nie jedyny powód ich konfliktu. Portal pomponik.pl ich obecną relację nazywa wręcz "cichą wojną". Kayah podobno nie spodobał się fakt, że ostatnia płyta Justyny jest mocno inspirowana jej płytą, którą nagrała z Bregovicem. 

Rok później powstał kolejny problem, który oddalił je od siebie jeszcze bardziej. Justyna Steczkowska nagrała płytę "I na co mi to było" z rytmami bałkańskimi. Gdy ukazał się teledysk promujący płytę, pojawiły się zarzuty, że wokalistka mocno zainspirowała się twórczością Kayah i Gorana Bregovicia - dodaje "Rewia".

Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że mimo wielkiego sukcesu Kayah i Bregovic przez długi czas także mieli nie najlepsze relacje. Dawne urazy poszły jednak w niepamięć i duet ogłosił ostatnio, że znów ruszają razem w trasę koncertową. "Rewia" spekuluje, że impulsem do zgody była własnie kolejna płyta Steczkowskiej. 

Przy tym jednak pojawia się kolejny konflikt (tym razem interesów) między Kayah a Steczkowską. Koncerty obu pań w niektórych miastach mają się odbyć w odstępie zaledwie kilku dni... Czyj koncert byście wybrali?

MM

Zobacz wideo