Nastassja Kinski w latach 70. była seksbombą, a widzowie ją kochali. Dziś ma 56 lat i... będziecie zachwyceni!

Nastassja Kinski w latach 70. talentem i oryginalną urodą podbiła serca widzów. Dziś ma 56 lat i rzadko pojawia się publicznie. Ostatnio jednak wystąpiła w tanecznym show. Jak wypadła?

Nastassja Kinski na filmowym ekranie zachwycała kreacjami aktorskimi, a poza nim nie stroniła od kontrowersyjnych znajomości i odważnych sesji zdjęciowych. W wieku 13 lat zadebiutowała rolą niemej żonglerki w „Fałszywym ruchu” Wima Wendersa. Potem posypały się kolejne propozycje, a że Kinski miała znane nazwisko i nie bała się wyzwań, jej kariera kwitła w najlepsze.

Zagrała kilkadziesiąt ról, m.in. w takich filmach jak "Ludzie koty", "Kochankowie Marii" czy "Hotel New Hampshire". Od 2001 roku gwiazda dużo rzadziej angażuje się zawodowo i stroni od publicznych wyjść. Ostatnio jednak można było zobaczyć ją w jednym z tanecznych show, w którym wystąpiła na parkiecie.

56-latka tańczyła w nim w zwiewnej, czarnej kreacji, która ze smakiem odsłoniła jej zgrabne nogi i wciąż smukłą sylwetkę. Trzeba przyznać, że aktorka jest w świetnej formie, a czas jest dla niej bardzo łaskawy.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Kinski jest córką jednego z największych niemieckich gwiazdorów, co z pewnością ułatwiło jej rozpoczęcie kariery jeszcze jako nastolatka, ale też było jej przekleństwem. Klaus Kinski nie był bowiem wymarzonym ojcem, a aktorka po jego śmierci nie szczędziła mu gorzkich słów. Dopiero po latach przyznała, że była przez niego molestowana.

Był tyranem – powtarzała w „Bildzie”. - Kiedy zmarł, niektórzy ludzie podchodzili i mówili, że jest im przykro. Mnie nie było.

Polskim widzom Kinski była najlepiej znana z filmu "Tess" Romana Polańskiego, za którą została nagrodzona Złotym Globem. I choć krytycy docenili rolę młodziutkiej wówczas, bo 16-letniej aktorki, o wiele więcej mówiło się o jej rzekomym romansie z polskim reżyserem.

 To nie był żaden romans, tylko drobna miłostka. Mógł mnie uwieść, ale tego nie zrobił. Szanował mnie – wspominała w „Guardianie”.

My życzymy jej kolejnych fantastycznych ról.

AW

.

Więcej o:
Komentarze (45)
Nastassja Kinski w latach 70. była seksbombą, a widzowie ją kochali. Dziś ma 56 lat i... będziecie zachwyceni!
Zaloguj się
 • stefanopost

  Oceniono 64 razy 62

  Nastassja Kinski nigdy nie była typem seksbomby. Wręcz przeciwnie emanowała spokojną ciepłą urodą. I tak jest dzisiaj

 • Gość: Eurotram

  Oceniono 61 razy 59

  Bardzo dobrze wygląda,elegancko,z klasą; właśnie TAK wygląda kobieta,która z godnością przyjmuje upływ czasu!

 • waginoterianin

  Oceniono 24 razy 22

  Sex bombą? Czy wy wiecie co to znaczy?

 • beata.lubnicka

  Oceniono 16 razy 14

  Co znaczy tytułowe "już", do diabła???!!!!!

 • polonests

  Oceniono 12 razy 10

  Seksbombą? Poważnie? Była atrakcyjną, ładną dziewczyną, ale do seksbomby to chyba jej było daleko.

 • siwywaldi

  Oceniono 12 razy 8

  He, he...
  Sexbombą w latach 60-tych była Beata Tyszkiewicz. Jak wygląda obecnie, możemy zobaczyć w każdy piątek oglądając na Polsacie "Taniec z Gwiazdami" :-)

 • jawanda

  Oceniono 12 razy 8

  Wygląda bosko.W tym wieku mieć taką figurę i twarz,obłędne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX