Michał Koterski i Marcela Leszczak zaręczeni! Ogłosił to on, ale jej wpis jest chyba lepszy. "Oboje na kolanach ze złożonymi dłońmi do Boga..."

Misiek Koterski chyba w końcu chce się ustatkować. Aktor właśnie ogłosił, że się zaręczył.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Misiek Koterski znalazł nową miłość. Aktor zaczął spotykać się z finalistką programu "Top Model", Marcelą Leszczak, z którą, jak się okazuje, łączy go coś naprawdę poważnego. Skąd to wiemy? Koterski w miniony czwartek ogłosił na swoim Facebooku, że oświadczył się ukochanej, a ona oczywiście się zgodziła. 

Michał Koterski oznajmił oświadczyny z Marcelą LeszczakMichał Koterski oznajmił oświadczyny z Marcelą Leszczak Facebook.com/ Michał Koterski/ Screen

Post o zaręczynach zdobył ponad 800 polubień. Większość znajomych gratulowała, ale niektórzy nie kryli też zdziwienia. W końcu para nie ma zbyt długiego stażu, ale jak widać, wcale go nie potrzebuje.

No, no Misiek. Graty! Wspieram.
No bomba! Cieszę się!
Wow! Misiek GRATULACJE!
Cooooooo?!?!?! Poważna sprawa - napisał Mateusz Banasiuk.

Oboje od tego momentu regularnie publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Zwłaszcza jeden z nich nas zaciekawił.

Oboje na kolanach ze złożonym dłońmi do Boga - modlimy się - tak jak zawsze robimy to razem(...), bo Bóg cały czas nas prowadzi i za to dziękuję każdego dnia.On, mój piękny człowiek sprawia, że każdy dzień jest magią, ale ten był szczególnie najpiękniejszy... - napisała Leszczak.

Nam pozostaje tylko tej dwójce pogratulować!

AW

Zobacz wideo
Więcej o: