Księżna Kate i książę William wzięli udział w wyścigu. Ona w obcisłych leginsach, a on? Chyba tego nie przemyślał

Księżna Kate z mężem i szwagrem wzięła udział w wyścigu na 100 metrów. Choć nie wygrała biegu, zdeklasowała swoich rywali stylem. William powinien się od niej uczyć!

Księżna Kate i Książę William od lat działają charytatywnie i angażują się w wiele szczytnych inicjatyw. Tym razem wsparli organizację Heads Together, a zrobili to w dość nietypowy sposób. Jej działacze przygotowują się do Londyńskiego Maratonu, trenując w parku olimpijskim. Królewska para i Książę Harry postanowili ich odwiedzić i sami zdecydowali się we trójkę zmierzyć w wyścigu na 100 metrów.

Rywalizację wygrał oczywiście Harry, dla którego przebiegnięcie takiego dystansu to nic po latach służby w wojsku. Kate zajęła trzecie miejsce, ale zdecydowanie  zdeklasowała swoich konkurentów pod względem stylu. W obcisłych leginsach i sportowej kurtce prezentowała się jak zawodowa biegaczka.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Niestety, tego samego nie można powiedzieć o Williamie który, co tu dużo mówić, nie miał zbyt odpowiedniego i na pewno komfortowego stroju. Książę biegł w granatowym kardiganie i białej koszuli. Na tym jednak nie koniec. Ten "sportowy" zestaw dopełniły spodnie z dżinsu. Doceniamy, że William zawsze stara się być elegancki, ale są sytuacje, kiedy może (a nawet powinien) nieco spuścić z tonu.

Strój nie przeszkodził mu jednak wczuć się w atmosferę wyścigu. Jego starania, by pobić Harry'ego, były naprawdę godne podziwu.

Widać, że cała trójka świetnie bawiła się w trakcie rywalizacji. Mało brakowało, a to Kate zajęłaby w niej drugie miejsce.

Prawie mnie wyprzedziłaś - wykrzyknął żartobliwie William po minięciu mety.

Następnym razem zalecamy Williamowi przy kompletowaniu garderoby skorzystać z rady żony ;).

AW