Pascal Brodnicki o żonie mówi niewiele, a szkoda. To PIĘKNA kobieta, która w dzieciństwie wiele przeszła. Z mężem łączy ją jedna rzecz

Żona Pascala Brodnickiego, Agnieszka Mielczarek, często towarzyszy mężowi na ściankach. Niedawno wydała książkę. Jej tematyka was zaskoczy.

Pascal Brodnicki od lat uczy Polaków gotować. Dzięki udziałowi w "Azji Express" kucharz dał się też poznać od strony prywatnej. W programie jednak niewiele mówił na temat swojej żony, Agnieszki Mielczarek.Tymczasem okazuje się, że jego partnerka ma podobne zainteresowania do swojego męża i na pewno wie, jak dobrze gotować.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Mielczarek jest z zawodu coachem zdrowego odżywiania, a niedawno wydała książkę "5 lat młodsza w 5 tygodni". Jej zainteresowania nie są przypadkowe - zrodziły się pod wpływem ciężkich przeżyć z przeszłości.

Jako dziecko straciłam oboje rodziców. Kiedy umarł mój tata, miałam cztery lata, a jak odeszła mama – jedenaście. Oboje chorowali na nowotwory. Dlatego już jako dzieciak wiedziałam, jak ważne jest zdrowie. Te tragedie sprawiły, że ułożyłam sobie w głowie priorytety - czytamy na Party.pl.

Co jeszcze można powiedzieć o żonie Brodnickiego? Jest piękna i niesamowicie charyzmatyczna. Przekonajcie się sami - zobaczcie jak wygląda Agnieszka Mielczarek!

MK