Leszek Stanek i Agnieszka Woźniak-Starak spędzają wieczór RAZEM. A z nimi? "Dream team". Zgadzamy się! Co za ekipa

Leszek Stanek nie oglądał wczoraj "Azja Express". Zamiast tego podziwiał "Jezioro łabędzie" w wykonaniu Moskiewskiego Baletu. W bardzo ciekawym towarzystwie.

Leszek Stanek jest jednym z najsympatyczniejszych uczestników "Azja Express". Tancerza nawet w ekstremalnych warunkach nie opuszcza poczucie humoru i zawsze gotowy jest pomóc innym uczestnikom. Nic więc dziwnego, że uwielbiają go widzowie, a także sama prowadząca show Agnieszka Woźniak-Starak. Okazuje się, że ich przyjaźń kwitnie nawet po programie. Wczoraj Stanek wybrał się z nią, jej mężem Piotrem, Michałem Pirógiem i Marceliną Zawadzką do Łodzi, gdzie razem podziwiali "Jezioro łabędzie" w wykonaniu "La Classique", mistrzów Rosyjskiego Państwowego Teatru Baletu. Wspólnym zdjęciem pochwaliła się na Instagramie Marcelina Zawadzka.

 
Dream team - komentowali zgodnie internauci.

Sam Stanek nie krył zachwytu występem. Opublikował film, na którym tancerze perfekcyjnie wykonali skomplikowany układ ruchów.

Uwielbiam ten moment! Zwłaszcza w wykonaniu mistrzów Państwowego Teatru Baletu w Moskwie #laclassique W doborowym towarzystwie:) Aż się zatęskniło heheh. A Wy jak spędzacie wieczór?
 

Odpowiedź fanów na jego pytanie była oczywista.

No jak to jak? "AZJA EXPRESS"!

Też oglądaliście wczoraj "Azja Express"?

AW

 

Więcej o: