Żona Baldwina w bieliźnie 24 godziny po porodzie. Za zdjęciem kryje się głębokie przesłanie. Fani gratulują. I słusznie!

Hilaria Baldwin opublikowała na Instagramie zdjęcie 24 godziny po urodzeniu dziecka. Fani byli zachwyceni jej postawą.

Hilaria Baldwin po raz trzeci została mamą. Zaledwie 24 godziny po porodzie postanowiła opublikować w sieci zdjęcie, które prezentuje jej "niedoskonałe", jak na standardy show-biznesu, ciało w całej okazałości. Żona Baldwina chce w ten sposób udowodnić, że nie należy tracić zdrowego rozsądku i ulegać presji mediów, by jak najszybciej odzyskać figurę sprzed ciąży. Przed rokiem, gdy urodziła syna Rafaela, zrobiła dokładnie to samo .

Od teraz gwiazda będzie dzielić się na Instagramie kolejnymi zdjęciami, dokumentującymi jej postępy w powrocie do dawnej formy. Swą postawą ma nadzieję inspirować innych. Jak napisała:

 
W czasach tak silnego body-shamingu, chciałabym zrobić wszystko, by znów móc pokazywać prawdziwe ciało i promować zdrową samoocenę(...). Uważam, że każdy z nas dzięki odpowiedniej diecie, równowadze i ćwiczeniom może być szczęśliwy, zdrowy i silny. Temu właśnie dedykuję moje następne posty.

Coś takiego rzadko się zdarza. Nic dziwnego, że pod zdjęciem pojawiło się tak wiele pozytywnych komentarzy:

Dziękuję Ci za ten post. Podziwiam Cię nie tylko za odwagę i siłę, ale też szczerość!
Szczerze, wyglądasz pięknie. Doceniam Twoją szczerość i wiedzę. Większość kobiet nie pozwoliłaby sobie na to, by ktoś zobaczył je właśnie takie i w takim momencie, Jesteś piękna nie tylko na zewnątrz, ale też wewnątrz.
To piękne, co robisz. Gratuluję Ci i dziękuję!
To bardzo inspirujące. Jesteś prawdziwym wzorem do naśladowania! Oddałabym wszystko, by być tak dobrą joginką jak Ty!


Hilaria Baldwin związana jest z aktorem, Alekiem Baldwinem. Ma z nim trójkę dzieci. Na co dzień prowadzi zajęcia jogi, a jej zdjęcia w wymyślnych pozycjach (asanach) już nie raz wzbudzały zainteresowanie mediów.

AW