Doda zaprezentowała piosenkę nagraną z zespołem Virgin. Fani zachwyceni. "Doda, ty cholero!" Jest jedno "ale"...

Doda i Virgin zakończyli współpracę 10 lat temu. Teraz piosenkarka pochwaliła się najnowszą piosenką, którą nagrała właśnie z zespołem Tomasza Luberta.

Doda w ubiegły weekend odniosła ogromny sukces, kiedy podczas gali BAMA Music Awards w Hamburgu zdobyła aż dwie nagrody - w kategorii Najlepszy Teledysk i Najlepsza Polska Wokalistka. Podczas występu gwiazda zaprezentowała najnowszy utwór, który powstał w ramach reaktywacji Virgin. To, że zespół Tomasza Luberta powraca po dziesięciu latach przerwy, ogłoszono w sierpniu tego roku.

Teraz wszyscy fani mieli okazję posłuchać singla "Hard Heart". Zarówno zespół, jak i sama Doda, umieścili go na swoich fanpage'ach na Facebooku.

 

Reakcje fanów były mieszane, choć przeważająca większość była zachwycona nowym brzmieniem Dody i Virgin.

Doda, ty cholero! W końcu dobry numer! Fajne połączenie elektroniki, nowoczesności, z rockowym mocnym akcentem. No i wracasz do pazura, który masz w głosie. Mam nadzieję, że wersję po polsku też nagraliście
Myślałam, ze jajko dziś zniosę! Strasznie mi się podoba! The Bitch is back.
W końcu się doczekaliśmy! Powrót do korzeni! I proszę już tak do końca! Szacun! - czytamy w komentarzach na profilu Dody.

Doda zapowiedziała też, że powstała już polska wersja piosenki, która wraz z teledyskiem będzie miała swoją premierę "na dniach". To dobra wiadomość dla fanów, których rozczarowały umiejętności językowe wokalistki. A tych było sporo.

Śpiewa strasznie, a jak się już bierzesz po angielsku śpiewać, to pierwsze się go naucz bo pół tekstu nie rozumiem co śpiewałaś, HORRIBLE!!!!
Czekam na polską wersję, muza zajebista i głos tak, jak być powinno i w tym się odnajdujesz, ale ten angielski...

A co Wy myślicie o nowym utworze Dody? Virgin powróci na szczyty?

Zobacz wideo

MK