Jakub Rzeźniczak WYRZUCONY ze składu Legii. Fani bezlitośni. "Grasz piach"

Jakub Rzeźniczak został odsunięty od pierwszego składu Legii Warszawa. To jednak nie wszystko.

Jakub Rzeźniczak od 12 lat gra w Legii Warszawa, ale od jakiegoś czasu jego forma nie należy do najlepszych. Ostatnie występy swoich kolegów z klubu oglądał zazwyczaj z ławki rezerwowych, a w trakcie meczu z irlandzkim Dundalkiem w IV rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów wspierał ich na swoim Instagramie:

Został jeden, ale za to bardzo ważny krok. Brawo Legia! Powtarzamy we wtorek! #UCL
 

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów zawodnika. Niektórzy z nich byli dla Rzeźniczaka bezlitośni:

Kuba ostatnio nie jest w najlepszej dyspozycji. Ja osobiście życzę Ci @jakubrzezniczak25 jak najszybszego powrotu do formy!
Ja Cię szanuję, nie chcę w żaden sposób obrażać, ale wiesz, że nie jesteś w formie i grasz taki piach, że aż pali w oczy. Powinieneś sam poprosić trenera o sadzanie na ławce albo pokopać w jakiejś 4 lidze na Twoim poziomie.
12 lat w Legii. Co się stało, że jest tak źle?
Co się z Tobą Kuba dzieje?!
Kuba, czekam aż wrócisz do pełni formy, bo wiem, że spokojnie możesz wskoczyć na poziom porównywalny do Pazdana czy Lewczuka, pozdrawiam.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Legii, która już jutro zmierzy się z Irlandczykami w rewanżowym meczu.

Natomiast w minioną sobotę stołeczny klub podejmował na swoim stadionie Arkę Gdynię i przegrał z nią 3:1. Na murawie pojawił się wówczas Rzeźniczak. To właśnie ta porażka przelała czarę goryczy i okazała się kluczowa do podjęcia decyzji o odsunięciu go od wyjściowego składu Legii. Dołączyło do niego także dwóch innych zawodników. O pierwszej jedenastce mogą na tę chwilę zapomnieć Stojan Vranjes i Tomasz Brzyski. Informacja pojawiła się na Twitterze Seweryna Dmowskiego, doradcy zarządu Legii Warszawa do spraw  komunikacji.

Sam prezes Legii Warszawa,Bogusław Leśnodorski, nie przebierał w słowach, a na swoim profilu opublikował wymowny wpis:

Czyżby to oznaczało, że po 12 latach Jakub Rzeźniczak pożegna się ze stołecznym klubem? A Wy, co o tym myślicie?

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.