Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat rozstali się? Jej wpis nie pozostawia wątpliwości. "Wolna jak ptak"

Celia Jaunat zamieściła na Twitterze zastanawiający wpis. Szybko go jednak usunęła i umieściła zdjęcie o zupełnie innej wymowie.

Celia Jaunat, dziewczyna Grzegorza Krychowiaka, zamieściła na Twitterze wpis, po którym trudno było mieć wątpliwości, że para rozstała się.

Wolna jak ptak. To koniec. Ciao - napisała na Twitterze.

Żywot wpisu zakończył się po zaledwie kilku godzinach, ale internet nie zapomina. Internauci skopiowali go i zaczęli go sobie przesyłać.

PSG straciło najpierw Zlatana, a teraz piękną Celię - skomentował to jeden z internautów, który przekazał kopię usuniętego tweeta dalej.

Zaledwie kilka godzin po tym, jak Celia Jaunat skasowała tweeta, na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją z Krychowiakiem na romantycznej kolacji w wytwornej francuskiej restauracji.

 

Jeżeli Celia Jaunat chciała tym zdjęciem uspokoić fanów, to udało się to tylko połowicznie. Nie ma raczej wątpliwości, że para przeżyła kryzys, ale też nie ma pewności, czy wspólne zdjęcie z restauracji jest dowodem na to, że został on zażegnany. W każdym razie wytrzymałość fanów została wystawiona na ciężką próbę.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o: