Stifler z "Warsaw Shore" ma dziewczynę. Już nazywa ją "żoną". Wiemy, jak wygląda!

Stifler z "Warsaw Shore" pochwalił się przez fanami, że znalazł dziewczynę. Kim jest szatynka, z którym widywany jest na zdjęciach?

Stifler, czyli Damian z "Warsaw Shore" w programie nigdy nie sprawiał wrażenia człowieka, który chciałby się ustatkować. Ostatnio jednak zdradził w rozmowie z naszym serwisem, że jego serce skradła pewna dziewczyna. Jego wybranką jest Paulina Nowakowska, szatynka mieszkająca we Wrocławiu. Damian pochwalił się zdjęciami ukochanej na Instagramie - to chyba coś poważnego! Tym bardziej, że w opisach chętnie określa ją jako swoją "żonę".

Zarówno Stifler, jak i jego nowa dziewczyna chętnie dzielą się wspólnymi fotkami na Instagramie. Nie wiadomo na razie, jak rozwijał się ich związek, ale wielu fanów zaczęło snuć teorie spiskowe, twierdząc, że Paulina jest po prostu nową uczestniczką kolejnej edycji "Warsaw Shore". Dowodem miałoby być to, że dziewczyna towarzyszyła ekipie w wakacjach w Mielnie, gdzie nagrywany był najnowszy sezon programu MTV. Ponadto Paulina ma dużo zdjęć z innymi uczestnikami. Jednak to, że tę dwójkę coś łączy, jest bardziej niż pewne. Spójrzcie tylko na ich wspólne zdjęcia!

Zobaczcie, jak wygląda nowa dziewczyna Stiflera!

MK

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.