Celia Jaunat odpoczywa po Euro 2016. Partnerka Grzegorza Krychowiaka chwali się podróżą w luksusach

Celia Jaunat pochwaliła się zdjęciem z pokładu samolotu do Dubaju. Piękna Francuzka podróżuje w luksusach!

Celia Jaunat , piękna partnerka Grzegorza Krychowiaka, ostatnie tygodnie spędziła w swojej rodiznnej Francji, gdzie kibicowała ukochanemu podczas mistrzostw Euro 2016. Teraz, gdy polska reprezentacja zakończyła już swoją przygodę z turniejem, modelka może wreszcie trochę odpocząć.

Jaunat pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z pokładu samolotu do Dubaju i widać, że piękność lubi otaczać się luksusem nawet w podróży. Na zdjęciu widzimy bowiem nie tylko odziane w urocze sandałki stopy Celii, ale również należącą do niej kultową torebkę Birkin marki Hermes, której ceny zaczynają się od 20 tysięcy złotych.

 

Zdjęcie partnerki Grzegorza Krychowiaka , z którego niestety nie wynika, czy piłkarz też wybrał się na urlop do bliskowschodniej metropolii, wywołało spore emocje.

O ile część fanów Celii Jaunat podkreślało, że para zasłużyła sobie na takie wakacje, to nie zabrakło też głosów krytycznych, zarzucających Francuzce nadierne epatowanie bogactwem.

Ja wiem, że piłkarze dużo zarabiają, ale przynajmniej godnie reprezentują nasz kraj. A tacy bogaci politycy, czy tam dyrektorzy banków, jakoś nie bardzo coś robią, a pieniądze też nie małe dostają. Sport dostarcza nam mnóstwo emocji. Euro było niesamowite, mimo że piłka osobiście jakoś super mnie nie interesuje. Przeciętnego Polaka nie stać na takie wakacje, to fakt, ale po co aż taka zazdrość - broniła modelki jedna z internautek.

Jesteście ciekawi, jak będą wyglądały wakacje Jaunat i Krychowiaka?

Zobacz wideo

IN

Więcej o: