"Krystyna Pawłowicz na imprezie Playboya". Media oszalały: CO TAM ROBIŁA?! Zapytaliśmy

"Krystyna Pawłowicz na imprezie Playboya". Takie nagłówki krzyczą dziś wielkimi literami w internecie. Zdjęcia spod klubu mówią same za siebie. Czy jednak posłanka faktycznie bawiła się z króliczkami?

W poniedziałek w modnym klubie Endorfina w centrum Warszawy odbyła się doroczna impreza "Samochód Roku Playboya", czyli typowy wielki "celebrycki event". Był więc czerwony dywan, półnagie gwiazdy, prawie całkiem nagie Króliczki Playboya, fotoreporterzy... a także Krystyna Pawłowicz . Konsternacja? Niemała! Chyba nikt nigdy nie połączyłby nazwiska posłanki wiernej konserwatywnym wartościom z takim wydarzeniem. A jednak! Zdjęcia nie kłamią. No, prawie!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na agencjach fotograficznych można znaleźć zdjęcia Pawłowicz przy bramie Endorfiny, a nagłówki serwisów internetowych nie pozostawiały złudzeń: "Pawłowicz przyłapana przez fotografów Playboya!" ( Fakt.pl ) "Krystyna Pawłowicz na imprezie Playboya! Zaskoczenie roku?" ( Gala.pl ),  "Nie do wiary! Krystyna Pawłowicz na imprezie Playboya!" ( Jastrzabpost.pl ), "Odmieniona Krystyna Pawłowicz przyłapana przez fotografów z imprezy Playboya!" ( Dziennik.pl ). Jednak przyczyną całego zamieszania był zwyczajny przypadek. Zarówno fotografowie obecni na imprezie, jak i biuro poselskie Pawłowicz wyraźnie potwierdzają:

Krystyna Pawłowicz NIE BYŁA na imprezie "Playboya".

Jak to się stało, że Pawłowicz sfotografowano pod klubem, gdzie odbywała się impreza "Playboya"? Jak powiedziano nam w biurze poselskim, obok Endorfiny w Klubie Ronina (prawicowy dyskusyjny klub polityczny z siedzibą w Centrum Prasowym Foksal w Domu Dziennikarza w Pałacu Stanisława Wołowskiego przy Foksal 3-5) miało miejsce spotkanie z księdzem infułatem Ireneuszem Skubisiem, w którym udział brała właśnie Krystyna Pawłowicz.

Fotoreporterzy z imprezy "Playboya" czekali natomiast na gwiazdy już przed bramą klubu, na ulicy Foksal. Zdjęcia Pawłowicz spod Endorfiny, to jedynie zwyczajny zbieg okoliczności...

embed
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

ZI

Więcej o: