Kylie Jenner już znalazła nowego chłopaka? Widać, że ma swój typ

Kylie Jenner niedawno ostatecznie rozstała się z kontrowersyjnym raperem Tygą, a już znalazła sobie nowego chłopaka! Kim jest jej nowy wybranek?

Kylie Jenner i raper Tyga tworzyli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par show-biznesu. Emocje wzbudzała nie tylko ponad 7-letnia różnica wieku między celebrytką a jej ukochanym, ale również fakt, że Tyga zostawił dla niej swoją partnerkę, Blac Chynę, z którą ma dziecko.

Relacja pary była też trudna do zaakceptowania dla rodziny Kardashianów. W nowym wywiadzie starsza siostra Kylie, Kim Kardashian , przyznała, że cieszy się z jej rozstania z raperem.

Zdaję sobie sprawę z tego, że romans Kylie i Tygi złamał serce Blac Chynie. Doskonale wiem, jak mogła się wtedy poczuć - powiedziała Kim.

Związek pary był bardzo burzliwy i co jakiś czas w amerykańskich tabloidach pojawiały się informacje o ich rozstaniu, jednak za każdym razem szybko okazywało się, że to tylko plotki. Tym razem Kylie Jenner miała ponoć zdecydować się na ostateczne zakończenie tej relacji i wygląda na to, że rzeczywiście nie jest już zainteresowana Tygą.

Jak donosi bowiem amerykański serwis TMZ.com, 18-letnia modelka już znalazła pocieszenie w ramionach... innego młodego rapera! Jej nowym wybrankiem jest podobno 22-letni raper PartyNextDoor, a parę widziano kilka dni temu na jednym z koncertów w Los Angeles.

Jak widać, Jenner ma swój typ i pozostaje mu wierna. PartyNextDoor, który naprawdę nazywa Jahron Brathwaite, pochodzi z Kanady i przygotowuje się właśnie do wydania swojej debiutanckiej płyty. Raper i celebrytka od dawna się przyjaźnią, a Kylie i jej siostra Kendall wystąpiły nawet gościnnie w jednym z jego teledysków.

Myślicie, że ten związek Kylie Jenner też będzie pożywką dla tabloidów?

Zobacz wideo

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.