Grażyna Torbicka została PIERWSZĄ POLSKĄ ambasadorką znanej marki. "To jej pierwszy kontrakt i od razu jaki!"

Grażyna Torbicka została pierwszą polską ambasadorką marki L'Oreal.

Grażyna Torbicka odeszła niedawno z TVP, ale to nie są jedyne zmiany w jej życiu. Dziennikarka i prezenterka podpisała właśnie kontrakt z marką L'Oreal. Informacja pojawiła się na blogu Ewy Wojciechowskiej.

Z ogromną przyjemnością witamy tak wspaniałą osobowość w rodzinie L'Oreal Paris. Grażyna Torbicka uosabia cechy, które Polki cenią najbardziej - jest piękną kobietą z ogromną klasa, której profesjonalizm i zawodowe zaangażowanie możemy podziwiać od lat. Ponadto znakiem rozpoznawczym Grażyny Torbickiej jest kino, a L'Oreel Paris od blisko 20 lat jest Głównym Partnerem Festiwalu Filmowego w Cannes i kreatorem makijażu gwiazd tego Festiwalu. Ogromnie cieszę się, że tak pełna pasji, wiedzy i charyzmatyczna Polka dołącza do grona Ambasadorek L'Oreal Paris - czytamy tam wypowiedź Anety Osęki, Dyrektora Marketingu L'Oreel Paris.

Głos zabrała również sama ambasadorka L'Oreal, Grażyna Torbicka.

To dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt, że mogę znaleźć się wśród niezwykłych kobiet, które reprezentują wartości L'Ore´al Paris. Są wśród nich kobiety, które podziwiam za ogromny talent, ale również za emanowanie pięknem. Biorąc wielokrotnie udział w Festiwalu Filmowym w Cannes, zawsze zachwycałam się Ambasadorkami L'Oreal Paris na czerwonym dywanie. Wszystkie kobiety warte są, by - tak jak One - czuć się szczęśliwe i spełnione. Cieszę się więc, że będę mogła przekazywać wartości i wizję, które są mi wyjątkowo bliskie - powiedziała.

Grażyna Torbicka z TVP pożegnała się niespełna miesiąc temu. Prezenterka nie komentowała swoich dalszych planów zawodowych, jednak szybko pojawiły się pogłoski, że może nawiązać współpracę z producentem i miliarderem Piotrem Woźniakiem-Starakiem.

Grażynie Torbickiej gratulujemy możliwości reprezentowania marki L'Oreal, marce L'Oreal gratulujemy pozyskania do współpracy Grażyny Torbickiej.

Zobacz wideo

JZ

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.