Bartosz Węglarczyk od 2008 roku współprowadził weekendowe wydania "Dzień Dobry TVN" z Kingą Rusin . Niestety, jak napisał dziennikarz na swoim Facebooku, jego współpraca ze stacją właśnie dobiegła końca. Powód? Węglarczyk w marcu objął stanowisko dyrektora programowego Onet.pl i nie jest w stanie godzić nowych obowiązków z pracą w TVN.
Po ośmiu latach pora na zmiany. Praca dyrektora programowego w Onecie pochłania mnie bez reszty, wyzwania są wielkie, a możliwości nieograniczone. Przyszłość polskiego dziennikarstwa zdecyduje się tutaj. Trudno tak duże wyzwanie pogodzić z drugą pracą. Z bólem serca zdecydowałem się więc zrezygnować z prowadzenia "Dzień Dobry TVN". Kierownictwo stacji wiedziało o tym od dawna. Do mojego odejścia szykowaliśmy się bardzo długo. TVN pozostaje moją stacją, będę nadal współpracować z "Dzień Dobry TVN".
Na razie nie wiadomo, kto zastąpi go u boku Rusin. Kogo widzielibyście na jego miejscu?
Węglarczyk jest kolejną "twarzą TVN", która zakończyła współpracę ze stacją. Dwa lata temu podobną decyzję podjęła Jolanta Pieńkowska:
Jolanta Pieńkowska żegna się z DD TVN. "Dziękuję wszystkim"
WJ
Lewandowska upubliczniła screeny wiadomości od Krupińskiej. Prezenterka musiała się gęsto tłumaczyć
Przestajemy rozpoznawać coraz więcej gwiazd. Eksperci mówią jednym głosem o groźnym trendzie
Tłumy na pogrzebie Andrzeja Olechowskiego. Wśród nich schorowany Mann
Litewka zginął pod kołami jego samochodu. Prokuratura ujawnia, kto wpłacił 40 tysięcy złotych kaucji za kierowcę
"Naprawdę nie da się tego słuchać". Kierwiński starł się z reporterem TV Republika
Tak bukmacherzy zareagowali po próbie Polski na Eurowizji. Alicja Szemplińska ma powody do świętowania?
Artur Barciś zapytany o nowe "Ranczo". Odpowiedź aktora nie pozostawiła żadnych złudzeń
Izabella Krzan wygadała się na temat zarobków. "Mówimy o ogromnych kwotach"
Victoria Beckham zareagowała na zarzuty Brooklyna. "Staraliśmy się chronić dzieci"