Lilly Wachowski na salonach jako kobieta. Kreacja? Opady nam szczęki. Dekolt, noga z tatuażami i... Co za buty!

Lilly Wachowski, współtwórczyni kultowej trylogii "Matrix", przeszła niedawno operację korekty płci. Przed laty na ten sam zabieg zdecydowała się też jej siostra. Lilly właśnie zaliczyła oficjalny debiut na czerwonym dywanie jako kobieta. Jak wypadła?

Lilly Wachowski , znana kiedyś jako Andrew, to druga ze słynnego rodzeństwa reżyserów, która zdecydowała się na zmianę płci. Sześć lat temu podobną metamorfozę przeszła też jej siostra, Lana Wachowski , która kiedyś znana była jako Larry.

O ile Lana dość chętnie pokazuje się na salonach i otwarcie mówi o swojej przemianie, to Lilly do coming out'u zmusili dziennikarze brytyjskiego dziennika "Daily Mail", którzy zagrozili, że sami opublikują informacje o zmianach w jej życiu.

W ostatni weekend Lilly Wachowski pojawiła się na rozdaniu GLAAD Media Awards 2016, gdzie po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowała się jako kobieta.

Reżyserka wybrała na tę okazję elegancką czarną suknię z wycięciem na dekolcie. Kreacja miała również głęboki wycięcie z bogu, które wyeksponowało pokryte tatuażami udo Wachowski.

Podoba się Wam w takim wydaniu?

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.