Rihanna niedawno wyruszyła w trasę koncertową, promującą jej najnowszy album "Anti". Zanim w sierpniu wokalistka przyjedzie z koncertem do Warszawy, zwiedzi jeszcze kilkadziesiąt miast w USA i Europie. Kilka dni temu Barbadoska wystąpiła w amerykańskim Cincinnati, a jeden z fanów zrobił jej ogromną niespodziankę.
Podczas występu z piosenką "FourFiveSeconds" Rihanna poprosiła bowiem jednego ze swoich wielbicieli z pierwszego rzędu o dośpiewanie fragmentu utworu, a gdy podsunęła mu mikrofon pod usta... zamarła! Okazało się bowiem, że szczęśliwy wybraniec może pochwalić się robiącym ogromne wrażenie talentem wokalnym!
Popisy wokalne fana, którym okazał się być 28-letni Terah Stewart, tak bardzo zaskoczyły Rihannę , że ta skwitowała to tylko kilkoma naprawdę bezcennymi minami.
Internauci byli trochę bardziej wylewni, a wśród komentarzy nie zabrakło tych złośliwych, sugerujących, że to wielbiciel Riri... śpiewa lepiej od niej!
Ten niezręczny moment, gdy twój fan jest lepszym wokalistą od ciebie...
Ten chłopak właśnie ZNISZCZYŁ Rihannę, i to na jej własnym koncercie. Auć.
Biedna Rihanna zupełnie nie spodziewała się, że to tak się skończy...
Wy też byliście zdziwieni, że mikrofon Rih w ogóle był włączony? - pisali internauci.
A na Was co zrobiło większe wrażenie - wokal Stewarta czy rozbrajające mina samej Rihanny?
IN
Barbara Kurdej-Szatan poprowadziła "Dzień dobry TVN". Widzowie jednogłośnie ją podsumowali
Grafiki Damięckiej z okazji wybuchu Powstania Warszawskiego wywołały lawinę emocji. "Doskonałe i przerażające"
Julia von Stein cierpi po drugim liftingu. Gojdź mówi wprost o ryzyku. Wylicza, jakie mogą być powikłania
Tak dziś wspomina Annę Przybylską jej najmłodszy syn. Te słowa zostają w pamięci. "Staram się"
Aktorka założyła zbiórkę na "wesele marzeń", a internet się zagotował. "Żenada i brak klasy"
Wojciechowska zabrała głos po dramacie na Broad Peak. "Tragiczna karta w historii himalaizmu"
Został znaleziony w łóżku. Wyciekły szczegóły śmierci Gęsikowskiego
Afera po ewekuacji na Męskim Graniu. Organizatorzy wydali oświadczenie
Wpadka Telewizji Polskiej w rocznicę Powstania Warszawskiego. "Nie na miejscu"