Jan Kliment w "Tańcu z Gwiazdami" poruszył widzów mową o sparaliżowanym bracie. Teraz prosi o pomoc

Jan Kliment nie zdobył Kryształowej Kuli w "Tańcu z Gwiazdami", choć ta wygrana była mu potrzebna jak nigdy. Tancerz ma chorego brata. W poście zamieszczonym na Facebooku prosi o wsparcie na jego leczenie.

Jan Kliment po odpadnięciu z " Tańca z Gwiazdami " w półfinałowym odcinku, wyznał, że bardzo liczył na wygraną . 50 tys. zł. nagrody chciał przeznaczyć na rehabilitację chorego brata Milana, który latem miał poważny wypadek i od tamtej pory jest sparaliżowany. Teraz Kliment zamieścił na Facebooku prośbę o wsparcie:

Ahoj moi fani, chciałbym Was serdecznie poprosić w ramach pomocy mojemu młodszemu bratu, który po nieszczęśliwym wypadku nie może chodzić, o udostępnienie linku na swoich funpage'ach i innych portalach internetowych, żeby jak najwięcej ludzi mogło pomóc mojemu bratu i udostępniać dalej. Pieniążki będą przeznaczone do rehabilitacji, sprzętów i innych potrzebnych dla niego rzeczy, żeby znów był pełnosprawny i mógł wrócić do zdrowego życia. Będę bardzo wdzięczny za Waszą pomoc, serdecznie dziękuje. Kiss, Jan

Facebook.com

Milana doprowadził do takiego stanu nieudany skok do wody z wysokości 3 metrów. Ma złamany kręgosłup i przerwany rdzeń kręgowy. Jak podaje Party.pl, Jan Kliment od razu po finale "TzG" pojechał do brata, by wspierać jego leczenie. W pomoc zaangażowały się też gwiazdy z programu, które na aukcję charytatywną na rzecz Milana oddały kilka swoich osobistych rzeczy.

Milan się popłakał. Nie mógł uwierzyć w to, że obcy ludzie chcą mu pomóc - mówi Jan Kliment w rozmowie z Party.

Życzymy powrotu do zdrowia.

Screen z Facebooka Jana KlimentaScreen z Facebooka Jana Klimenta Facebook.com Facebook.com

Milanowi można pomóc dokonując wpłaty na konto. Więcej informacji znajduje się na stronie fundacji "Kawałek Nieba". Życzymy powrotu do zdrowia!

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.