Alicja Bachleda-Curuś spotyka się z Błażejem Szychowskim?! Po Colinie "nie poznała drugiego takiego faceta"

Wygląda na to, że w polskim show-biznesie doczekamy się kolejnej, zaskakującej pary. Myśleliśmy, że nikt nie przebije Szulim i Woźniaka-Staraka, a jednak! Aktorka jest zachwycona eks-chłopakiem Dody.

Alicja Bachleda-Curuś po rozstaniu z Colinem Farrellem , wciąż nie może znaleźć tego jedynego. Spotykała się z Sebastianem Karpielem-Bułecką oraz ponoć na chwilę wróciła do byłego chłopaka , Piotra Woźniaka-Staraka . Jak wiemy - oba związki szybko się rozpadły, a muzyk i milioner mają już nowe partnerki. Czyżby zła passa minęła bezpowrotnie? Dziennik "Fakt" donosi, że gwiazda zaczęła spotykać się z Błażejem Szychowskim , który przypomina jej irlandzkiego aktora:

Alicja nie mogła oprzeć się wrażeniu, że widzi przed sobą Colina. Błażej też jest typem macho, męskość z niego wręcz emanuje. To są takie niuanse, drobne gesty, ale dla niej znaczące - relacjonuje "Faktowi" osoba z jej otoczenia.

Wybór Bachledy-Curuś jest zaskakujący, lecz według tabloidu zanosi się na to, że jest to coś poważnego:

Od czasu rozstania z Colinem Alicja nie poznała drugiego takiego faceta. Teraz miała deja vu - dodaje informator tabloidu

Przyjmujemy te informacje z lekkim niedowierzaniem, jednak w show-biznesie wszystko jest możliwe.

Zobacz wideo

sew

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o: