Eliza i Trybson ostro o Ewelinie. Jest jej reakcja na Facebooku. Stwierdziła, że nie będzie komentować, a potem... zaczęło się

Eliza i Trybson w ostatnim wywiadzie dla Plotka ostro wypowiedzieli się o Ewelinie i Pawle z Warsaw Shore. Ewelina odniosła się do tego na Facebooku.

Paweł został wyrzucony z ekipy "Warsaw Shore" ze względu na przemoc wobec swojej dziewczyny, Eweliny. Para najpierw się rozstała, a potem wróciła do siebie i zapisała na terapię. Plotek.pl poprosił Elizę i Trybsona o skomentowanie tego. Najpierw nie chcieli komentować, jednak potem padły ostre słowa . Jedną z łagodniejszych wypowiedzi było nazwanie "żenadą" kłótni, które Paweł i Ewelina mieli wszczynać "dla fejmu".

Ewelina skomentowała wywiad na swoim prywatnym profilu na Facebooku.

Pytacie mnie jak się do tego odniosę, czy w ogóle skomentuje itp. A wiec Kochani nie mam zamiaru na to odpowiadać . Mimo, ze jestem młodsza - zachowam się dojrzałej mimo. A ja jak mówię ze nie będę komentowała, to za 10 sekund nie zmieniam zdania i nie obrabiam tyłka - napisała.

Jednak zmieniła zdanie, co prawda nie po 10 sekundach.

Ja kłócę się dla fejmu. Chciałabym się dowiedzieć jeszcze od wróżki Elizy, jaki mam w tym cel - napisała w dyskusji z fankami.

W sumie sama sobie odpowiedziała: dla fejmu.

Z każdą taką sytuacją szanse na pojednanie byłych członków ekipy maleje. I chyba żadna ze stron sobie tego nie życzy.

Zobaczcie pełną wypowiedź Elizy i Trybsona o Ewelinie i Pawle:

Zobacz wideo

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: