Chrissy Teigen zaszła w ciążę po latach starań. Pokazała brzuch, a tu... hejt. Odpowiedziała

Chrissy to modelka, a prywatnie żona muzyka, Johna Legenda. Para od lat starała się o dziecko. Jednak kiedy Teigen pochwaliła się w sieci pierwszym ciążowym zdjęciem, zaskoczyły ją negatywne komentarze fanów.

Sześć dni temu Chrissy pokazała na Instagramie radosne zdjęcie, na którym mąż trzyma czule rękę na jej brzuchu. "Jesteśmy w ciąży!" napisała. Teraz postanowiła pokazać fotografię, gdzie wyraźnie widać jej brzuch.

Ktoś przyszedł wcześnie na przyjęcie - podpisała ujęcie.

I pochwaliła się zdjęciem w obcisłej, czarnej sukience.

Chrissy TeigenChrissy Teigen Instagram.com/Chrissy Teigen Instagram.com/Chrissy Teigen

Co tak zdziwiło internautów? Rozmiar brzucha Chrissy. Wielu twierdziło, że to niemożliwe, by spodziewała się tylko jednego dziecka i miała brzuch tego rozmiaru. Sugestie były różne, ale nie brakowało też obrońców, którzy pisali, że przecież każda kobieta przechodzi ciążę indywidualnie oraz, że Chrissy nigdy nie mówiła, kiedy tak naprawdę dokładnie zaszła w ciążę.

W końcu modelka sama zabrała głos na Twitterze . Zamieściła serię wpisów, przytoczyła też parę komentarzy, które najbardziej się jej nie podobały. Niestety, zapowiedziała też, że to ostatnie ciążowe zdjęcie, jakie wrzuciła.

Chrissy TeigenChrissy Teigen Twitter.com/Chrissy Teigen Twitter.com/Chrissy Teigen

Whoa, 3 nieporuszone twarze na to - napisała Chrissy i przytoczyła wpis. - "Kurczę, szybko zrobiłaś się duża! Moja przyjaciółka będzie rodzić w lutym i wygląda jak połowa ciebie. To nie bliźniaki? Może trojaczki!

Chrissy TeigenChrissy Teigen Facebook.com/Chrissy Teigen Facebook.com/Chrissy Teigen

Dobrze, że nie da się mnie obrazić, bo byłyby to naprawdę ostre miesiące.

Chrissy TeigenChrissy Teigen Twitter.com/Chrissy Teigen Twitter.com/Chrissy Teigen

Koniec z zamieszczaniem wpisów o ciąży, przyjęłam lekcję!! Wracam do wpisów o jedzeniu i programach reality show.

Trudno nie przyznać modelce racji. Po co sprawiać fanom przyjemność i pokazywać prywatne zdjęcia, skoro nie potrafią się odwdzięczyć i być mili?

embed

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.