Robert Lewandowski zamieścił wzruszający wpis, a Krychowiak... Musicie to zobaczyć! Piłkarze świętują awans na Euro

Bramki Grzegorza Krychowiaka i Roberta Lewandowskiego zapewniły Polsce zwycięstwo nad Irlandią i awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. Swoją radość piłkarze pokazali w sieci.

Zdobywca zwycięskiego gola, Robert Lewandowski , na Facebooku pokazał zdjęcie z szatni. Zamieścił przy nim też dłuższy wpis, w którym wyraził swoją dumę z tego, że awans udało się wywalczyć na stadionie, na którym "zaczął marzyć".

Halo Polsko! Zrobiliśmy to, jedziemy do Francji! Jestem dumny z tej drużyny, jestem dumny z tego, że jadę z moją reprezentacją na Euro! Jestem szczęśliwy, że ten awans mogę świętować w moim mieście, na stadionie, który kiedyś nazywał się Stadionem Dziesięciolecia i to właśnie na tym stadionie zacząłem marzyć - dziś te marzenia się spełniają na najpiękniejszym Stadionie Narodowym! Polsko bawcie się dziś! - napisał na Facebooku.

Zabawę Polaków w szatni w sieci pokazali też, między innymi, Kuba Błaszczykowski i Sebastian Mila.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wszystkich przebił zdobywca pierwszej bramki dla Polaków Grzegorz Krychowiak , który na Twitterze, razem z Wojciechem Szczęsnym, pojechał do Francji (gdzie odbędzie się przyszłoroczne Euro) "na koniu".

Grzegorz Krychowiak, Wojciech SzczęsnyGrzegorz Krychowiak, Wojciech Szczęsny Twitter.com/GrzegKrychowiak Twitter.com/GrzegKrychowiak

Przyłączamy się do gratulacji!

embed

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.