Honey jak Kylie Jenner. Przykr鏒ka sukienka i sztuczne w這sy. Kopiowanie stylu nie wypad這 dobrze

Nam w zupe軟o軼i wystarczy豉 jedna "polska Kardashian" - kopiuj帷a styl Kim na pot璕 Victoria Grycan. Niestety doczekali鄉y si r闚nie "polskiej Kylie". I efekt nas nie zachwyca.

Kylie Jenner, najmłodsza z rodu Kardashianów z powodzeniem rozwija swoją karierę, choć w mediach głośno jest o niej raczej za sprawą wyglądu niż jakiegokolwiek talent (to zresztą rodzinne). Przyznała się do powiększenia ust w wieku 17 lat, teraz coraz więcej mówi się o tym, że poprawiła również piersi (zobaczcie tylko te zdjęcia). Jest na topie - nikt nie ma co do tego wątpliwości. Jak wiadomo tonący brzytwy się chwyta, co robi więc polska gwiazdka pop, która nie wykorzystała odpowiednio szumu związanego z "Ta鎍em z Gwiazdami", a jej ostatni teledysk przeszedł bez echa? Próbuje się upodobnić do tej, której sukces wychodzi.

<< HONEY JAK KYLIE JENNER >>

Niestety kopiowanie zagranicznych gwiazd najczęściej kończy się klęską. Tak było i w tym przypadku. Krótkowłosa Honey założyła perukę, która była "poczochrana" i zniszczona, a przykrótka sukienka z połyskującego materiału optycznie doda豉 jej kilogramów.

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.