"M jak Miłość". Wielkie zmiany w ekipie aktorów. Pojawią się nowe, duże nazwiska

Jowita Budnik i Marcin Piętowski to nowi członkowie obsady aktorskiej "M jak Miłość". Dzięki nim scenarzyści będą mogli jeszcze bardziej skomplikować losy rodziny Mostowiaków.

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach w odcinku 1152 poznamy panią Zarzycką ( Jowitę Budnik ). Aktorka znana z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" (grała Martę Racewicz) oraz takich hitów kinowych jak "Papusza", wcieli się w matkę młodego leśniczego, obiekt miłości Uli Mostowiak ( Iga Krefft ).

Matka Franka pojawi się w "M jak miłość" niebawem. Na razie nie mogę zbyt wiele zdradzać. Mogę powiedzieć, że Zarzycka bacznie przygląda się wszystkiemu, co Franek robi w swoim życiu i spróbuje mieć nad tym kontrolę - powiedziała Budnik w "Kulisach M jak Miłość".

Pierwszy dzień na planie zamknął się na nagraniu jednej sceny, gdy Zarzycka wita się z Frankiem i poznaje Ulę.

Mogłam z bliska zobaczyć mojego dorosłego syna, mogłam go uściskać, spotkać starych znajomych z innych produkcji. Także zaczęło się bardzo miło - przyznała aktorka.

Sześć odcinków później, gdy Ala i Paweł Zduńscy ( Olga Frycz i Rafał Mroczek ) wyjadą do Żnina, poznają tam Kubę Markowskiego. Wcieli się w niego Marcin Piętowski, aktor znany z roli wikarego Artura Góreckiego z telenoweli "Plebania".

Kuba mocno namiesza w życiu Mostowiaków. Wszystko przez tajemniczy list sprzed lat, na który Ala i Paweł trafią przed rocznicą ślubu. Chcąc wyjaśnić opisaną tam tajemniczą historię Lucjana ( Witold Pyrkosz ) ruszą właśnie do Żnina. Postać Piętkowskiego, klucz do tej historii, odmówi im jednak pomocy. Poradzi Zduńskim, by "lepiej zapomnieli o wszystkim". Niewiele później wyjdzie na jaw, że Markowski ma długi i zmuszony będzie uciekać ze swojej wsi do Warszawy.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.