Caitlyn Jenner podsumowuje małżeństwo z Kris Jenner na Twitterze. Matka Kardashian odpowiada

Na Twitterze pobiła już rekord Baracka Obamy. W tej chwili jej profil obserwuje ponad 2,5 miliona Internautów. A 30 tysięcy z nich polubiło ostatni wpis Caitlyn Jenner, w którym wspomina swoje małżeństwo z Kris.

Dziś nazwisko Caitlyn Jenner ma na ustach cały świat. A to wszystko za sprawą słynnej okładki "Vanity Fair", w której Bruce Jenner pojawił się po raz pierwszy jako kobieta. Niedawno na Twitterze Caitlyn pojawił się wpis, który w ciepłych słowach podsumowuje jego małżeństwo z Kris Jenner .

Czytając artykuł w "Vanity Fair" przypomniały mi się dobre czasy pełne miłości spędzone z Kris, które dzieliliśmy się przez tyle lat. Nie zamieniłabym tego czasu na nic - napisała na swoim profilu.

Screen z Twitter.comScreen z Twitter.com Twitter.com/caitlyn_jenner Twitter.com/caitlyn_jenner

W kwietniu Kris nazwała byłego męża "swoim bohaterem". Mimo bolesnego rozwodu, oboje rozstali się w zgodzie. Cait nie odcina się od przeszłości, a w najnowszym wpisie stara się ocieplić wizerunek Kris, którą tabloidy oskarżają o znęcanie się psychiczne nad mężem w przeszłości.

Matka Kim Kardashian napisała natomiast na swoim Twitterze:

Nie tylko mogłam przez 25 lat nazywać go swoim mężem i ojcem moich dzieci, ale teraz mogę nazywać go także swoim bohaterem.

Twitter.com/krisjennerTwitter.com/krisjenner Twitter.com/krisjenner Twitter.com/krisjenner

Małżeństwo Kris i Bruce'a Jennera trwało 25 lat. Para rozwiodła się 23 marca tego roku. Są rodzicami dwóch, nastoletnich córek: Kendall i Kylie .

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: