Sylwia Grzeszczak i Liber "przechodzą kryzys"? Nigdy nie mówią o życiu prywatnym. Teraz nie wytrzymali

Są małżeństwem od roku, a tabloidy właśnie przepowiedziały im poważny kryzys. Sylwia Grzeszczak i Liber występowali podczas Sopot SuperHit Festiwal, ale podobno zatrzymali się w osobnych hotelach. Piosenkarka postanowiła uciąć te spekulacje.

Na scenie sopockiej Opery Leśnej mogliśmy zobaczyć wiele gwiazd polskiej estrady. Wśród nich znalazła się Sylwia Grzeszczak i Liber w duecie z Natalią Szroeder , którzy wystąpili drugiego dnia festiwalu. Kolorowa prasa donosiła , że małżeństwo przechodzi kryzys i choć razem pojawili się w Sopocie 3 dni przed rozpoczęciem festiwalu, to według tabloidów zatrzymali się w osobnych hotelach. Para zazwyczaj stroni od publicznego pokazywania się i komentowania podobnych doniesień, ale ostatnie plotki nie dawały im spokoju. Grzeszczak skomentowała je na swoim Facebooku:

Jest to wyjątkowy czas... Spędzony przed Sopot SuperHit Festiwal z rodziną i najbliższymi nad polskim morzem... ;) !!! Wbrew temu, co dziś piszą i wydzwaniają do domu z kosmicznymi pierdołami od rana .. :)) Były to piękne chwile spędzone z rodziną nawet w tym samym hotelu ;)! Każda sekunda z Wami jest dla mnie najcenniejsza.....!!!!!! Szkoda,że nie mogłam zostać do końca festiwalu, ale koncerty na drugim końcu Polski w Żorach oraz Tarnobrzegu były również magicznym czasem ;)! P.S. "Kiedy tylko spojrzę" z dedykacją zawsze dla tej samej osoby, która od 10 lat wspiera niezmiennie...

Screen z Facebook.comScreen z Facebook.com Facebook.com/sylwiagrzeszczakofficial Facebook.com/sylwiagrzeszczakofficial

Do sytuacji odniósł się również Liber, który żartobliwie "przyznał się", że kibicował żonie podczas jej występu:

A pierwszego dnia Sopot SuperHit Festival... przyznaje się !!!! Wraz z rodziną siedziałem sobie na widowni i wsłuchiwaliśmy się w poniższy wykon.. :))

Screen z Facebook.comScreen z Facebook.com Facebook.com/liberofficial Facebook.com/liberofficial

A tak ostatnio Grzeszczak zareagowała na pytanie dziennikarki o Libera.

Zobacz wideo

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.