Sylwia Grzeszczak i Liber wzięli ślub! Zapowiedzieli, że nie będzie ani zdjęć, ani wywiadów

Muzyczne małżeństwo.

"S+M=<3". Ten skrót, który na swoim Facebooku umieściła autorka "Małych rzeczy", można rozszyfrować jako Sylwia (Grzeszczak) i Marcin (Piotrowski pseud. Liber) kochają się i to uczucie przypieczętowali ślubem.

Sylwia Grzeszczak i Liber 28 lipca wzięli ślub. Tę radosną informację podała na swoim Facebooku świeżo upieczona panna młoda. Wpis skierowany jest przede wszystkim do fanów, którzy od dłuższego czasu zasypywali swoją idolkę pytaniami o ceremonię.

Ślub ten jest naszą prywatnością, dlatego zależało nam, aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób. Nie ukaże się zdjęcie z ceremonii, a później wywiad, w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości . (...) Kocham muzykę, dlatego wolę zaszyć się w swoich 4 ścianach, tak jak robiłam to od dziecka i skomponować kolejne utwory, by móc później z Wami wspólnie zaśpiewać na koncertach, niż peplać w nieskończoność o prywacie! - napisała Grzeszczak.

O ślubie poinformował też Liber, także via Facebook.

Liber wziął ślubLiber wziął ślub Fot. Screen z Facebook.com/liberofficial Fot. Screen z Facebook.com/liberofficial

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Sylwia Grzeszczak wzięła ślubSylwia Grzeszczak wzięła ślub Fot. Screen z Facebook.com/SylwiaGrzeszczakOfficial Fot. Screen z Facebook.com/SylwiaGrzeszczakOfficial

Zobacz wideo

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.