Melissa Joan Hart schudła 18 kg po urodzeniu trzeciego dziecka. Minął rok, są jej nowe zdjęcia z plaży

Melissa Joan Hart wypoczywała na plaży w Miami i zaprezentowała się w kostiumie kąpielowym. Rok temu - po urodzeniu trzeciego dziecka - schudła prawie 20 kg. Wygląda na to, ze dziś jej sylwetka na powrót się zaokrągliła.
Melissa Joan Hart w lutym 2014 i w czerwcu 2015 roku Melissa Joan Hart w lutym 2014 i w czerwcu 2015 roku Screen z Youtube.com/ East News

Melissa Joan Hart w lutym 2014 i w czerwcu 2015 roku

Jeszcze niedawno Melissa Joan Hart chętnie mówiła o tym, że po trzeciej ciąży schudła 18 kg. Nową figurę zaprezentowała w lutym 2014 roku w programie ET. Od tego czasu minął prawie rok i właśnie pojawiły się jej najnowsze zdjęcia z plaży z Miami. Gwiazda świętowała tam z okazji wieczoru panieńskiego swojej siostry. Wygląda na to, że Hart mocno się zaokrągliła. Rok temu szczerze mówiła o walce o odzyskanie szczupłej sylwetki. Jej syn, Tucker, przyszedł na świat w sierpniu 2012 roku.

Przytyłam 27 kg z Tuckerem. Tuż po jego narodzinach trochę schudłam, potem zrzuciłam 13,5 kg, a teraz wreszcie 18 kg - mówiła wtedy w ET.

Dodała też, że jest zadowolona z efektu.

Jestem tam, gdzie chcę być. Czuję się świetnie i pełna energii, dla moich dzieci i pracy i męża - zapewniała.
Melissa Joan Hart Melissa Joan Hart East News

Melissa Joan Hart

Para ma troje dzieci, 9-letniego Masona, 7-letniego Braydona i 3-letniego Tuckera. W zeszłym roku to jej mąż, Mark Wilkerson, dopingował ją do zrzucenia zbędnych kilogramów.

Mark mnie bardzo wspiera, jest zdyscyplinowany. Dla niego ważne jest, by być zdrowym, fit, więc robię mu przysługę. Tzn. urodziłam jemu już troje dzieci, ale też chcę wyglądać fantastycznie przez 40-stką - mówiła wtedy.
Melissa Joan Hart Melissa Joan Hart East News

Melissa Joan Hart

39-letnia aktorka odczekała ponad rok od porodu, zanim wzięła się za powrót do szczupłej sylwetki. Dziś jej trzeci syn ma 3 lata, a stracone kilogramy niestety powracają.

Dla mnie ważniejsze było być z dzieckiem niż schudnąć, więc poczekałam aż będę gotowa, wiedziałam, że mam czas. Moim priorytetem było zdrowe jedzenie, potem wróciłam do spacerów, do jazdy na rowerze stacjonarnym - mówiła rok temu.
Melissa Joan Hart Melissa Joan Hart East News

Melissa Joan Hart

Aktorka przyznała rok temu, że nie czuła presji, żeby schudnąć.

Na początku, czułam niekomfortową presję, że znów przytyłam. Ale przy trzeciej ciąży, musiałam wrócić przed kamerę i chciałam wyglądać świetnie, więc skupiłam się na tym - mówiła.
Melissa Joan Hart Melissa Joan Hart East News

Melissa Joan Hart

Melissa Joan Hart tym razem nie była zadowolona z obecności paparazzi. Jeszcze rok temu mówiła, że ma na nich sposób.

Staram się trzymać od paparazzi z daleka, ale oni też nie polują na mnie, bo sama pokazuję swoje dzieci. Zabieram je na czerwony dywan, więc mam wrażenie, że nie chcą za wszelką cenę zrobić zdjęcia. Chronię swoje dzieci w pewien sposób sama umieszczając je przed kamerami, pozwalam na to, by ludzie je zobaczyli: "To są moje dzieci  to jest moja rodzina" - mówiła.
Melissa Joan Hart Melissa Joan Hart East News

Melissa Joan Hart

Aktorka wiele mówiła o zaletach posiadania odchudzonej sylwetki.

Możliwość założenia jeansów w mniejszym rozmiarze jest taka odświeżająca i pozwala łatwiej iść przez życie. Zwłaszcza  kiedy wychowujesz dzieci. Łatwiej jest mi bawić się z dziećmi i biegać za nimi i mam więcej energii - mówiła w kwietniu w Eonline.com.

Tak wyglądała w lutym.

Melissa Joan HartEast News

Melissa Joan Hart Melissa Joan Hart Instagram.com/melissajoanhart/ East News

Melissa Joan Hart na Instagramie i na zdjęciach paparazzi

Wizytą na plaży pochwaliła się też swoim fanom na Instagramie (po prawej). Na zdjęciach, które zamieściła na swoim profilu prezentowała się jednak szczuplej. Wiemy, że wiele zależy od przybranej pozy i na zdjęciach pozowanych wychodzi się lepiej niż na tych zrobionych z ukrycia - jednak różnica jest tu znaczna - szczuplej wygląda nie tylko jej brzuch, ale i uda. Gwiazda była dumna ze swojej figury - podziękowała nawet firmie, dzięki której schudła.

W promieniach słońca przy basenie na wieczorze panieńskim w Miami! Dziękuje Nutrisystem za pomoc w tym, żebym zawsze byłą gotowa na pokazanie się w kostiumie kąpielowym - napisała na Instagramie.
Melissa Joan Hart Melissa Joan Hart East News

Melissa Joan Hart na Instagramie i na zdjęciach paparazzi

Sylwetka Melissy Joan Hart na zdjęciach paparazzi i na Instagramie prezentuje się nieco inaczej. Aktorka pozowała ze swoją młodszą siostrą, Trishą, która szykuje się do ślubu.

Z przyszłą panną młodą - podpisała zdjęcie.

Zwróćcie uwagę na zabawne napisy na ich koszulkach.

To jest właśnie to, co powiedziała
Powiedziałam "tak" - głoszą napisy.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.