Jolie zabiera dzieci na premierę. Wszystkie ubrane nietypowo. Shiloh w garniturze i... Aktorka tłumaczy

Shiloh Jolie-Pitt często nosi chłopięce ubrania. Ale kiedy pojawiła się na premierze filmu "Unbroken", jej strój wywołał prawdziwe kontrowersje. Okazuje się, że garnitur nie był jedynie kaprysem dziewczynki.

Po tym, jak Brad Pitt wraz z synami i Shiloh pojawili się razem na premierze, media pisały, że córka pary jest "najprzystojniejszym" z chłopców. Trudno się dziwić - mała ma nie tylko chłopięcą fryzurę, ale lubi też nosić ubrania, które bardziej nadawałyby się dla jej braci.

Kocham, kiedy Shiloh nosi marynarkę i krawat - przyznała Angelina Jolie podczas swojego pierwszego telewizyjnego wywiadu od czasu premiery. - Miała też na sobie buty Louisa Zamperiniego, które wygrał w 1940 roku.

To właśnie na historii Zamperiniego oparta jest fabuła filmu "Unbroken". Fakt, że córka Pitta i Jolie wybiera ubrania inspirowane słynnym sportowcem nie jest wcale zadziwiający. Już kiedy miała 4 lata, Angelina Jolie wyjawiła, że Shiloh chętniej niż po dziewczęce sukienki sięga po t-shirty i krótkie spodenki.

I nigdy nie byłabym typem rodzica, który zmuszałby dziecko do bycia kimś, kim nie chce być - dodała . - Myślę, że właśnie na tym polega bycie złą matką.

Shiloh jest śliczną dziewczynką, która odziedziczyła po słynnych rodzicach urodę, której nie przysłaniają jej nawet garnitury czy wyciągnięte t-shirty. A jeśli jej rodzina nie ma problemu ze stylem dziewczynki, to po co szukać go na siłę?

jus

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.