Elton John wziął ślub. I zrobił coś, na co gwiazdy decydują się bardzo rzadko

Elton John i David Furnish wzięli ślub. Co ciekawe, pierwsze zdjęcia z ceremonii nie były wykonane przez paparazzi, lecz pojawiły się na Instagramie samego artysty.

Po latach życia w związku partnerskim Elton John i David Furnish wzięli ślub. W skromnej i kameralnej ceremonii uczestniczyli najbliżsi znajomi, rodzina oraz gwiazdy (m.in. cała rodzina Beckhamów, Elizabeth Hurley z synem i Hugh Grant). Nie zabrakło też dzieci pary: Zachary'ego i Elijaha. Razem w kameralnej uroczystości wzięło udział około 50 osób.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU >>

Zwykle w przypadku tak intymnych uroczystości gwiazdy zabezpieczają swoją prywatność wszelkimi sposobami, tymczasem Elton John specjalnie założył Instagram, a pierwszym zdjęciem, jakie się na nim pojawiło, było zaproszenie na ślub. Potem piosenkarz publikował fotografie z przygotowań, aż wreszcie z samej ceremonii i wesela. Każde było oznaczane hashtagiem #ShareTheLove, czyli "podziel się miłością".

Elton John i David Furnish są ze sobą już 21 lat. W 2005 roku zawarli związek partnerski. Ślub wzięli w 9 miesięcy od momentu, gdy brytyjski parlament zalegalizował małżeństwa homoseksualne. Piosenkarz od wielu lat jest czynnie zaangażowany w walce o prawa osób homoseksualnych.

Elton John i David FurnishElton John i David Furnish REUTERS/GUS RUELAS REUTERS/GUS RUELAS

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.