Brooklyn Beckham zawrócił jej w głowie? "Uwielbiam się z nim spotykać!" I zdradziła, co myśli o Victorii

Wypowiedziała się też na temat jego rodziny.

Są razem? A może po prostu się przyjaźnią? Chloe Grace Moretz pierwszy raz opowiedziała, co łączy ją z Brooklynem Beckhamem.

Aktorka, (a według plotek dziewczyna młodego Beckhama) wystąpiła w poniedziałkowym odcinku show " Watch Watch Happens Live ". Prowadzący postanowił spytać 17-letnią gwiazdkę o jej relacje z 15-letnim Beckhamem.

Chloe nie była zachwycona. Najpierw uznała, że to "niegrzeczne pytanie" - czytamy na stronie Daily Mail.

W końcu zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy:

Jest świetnym chłopakiem i bardzo dobrym człowiekiem. Uwielbiam się z nim spotykać - przyznała aktorka.

Chlo Grace MoretzChlo Grace Moretz Andy Kropa / Andy Kropa /Invision/AP Andy Kropa / Andy Kropa /Invision/AP

Choć Brooklyn i Chloe nigdy nie zostali przyłapani na pocałunku, a Moretz bardzo chroni swoją prywatność, to o tym, że są dla siebie kimś więcej niż przyjaciółmi, mówi się już od dawna. Razem pojawili się na festiwalu muzycznym w Los Angeles, na koncercie Eda Sheerana czy na premierze filmu "If I stay", w którym zagrała Chloe.

Moretz zdradziła też, że uwielbia cała rodzinę Beckhamów i bardzo podobają jej się kolekcje tworzone przez Victorię Beckham:

Victoria jest cudowną osobą. Podziwiam jej pracę i naprawdę uwielbiam jej linię. Jako rodzina są niesamowici - przyznała.

David Beckham i jego syn BrooklynDavid Beckham i jego syn Brooklyn CARLO ALLEGRI / REUTERS / REUTERS CARLO ALLEGRI / REUTERS / REUTERS

jus

Więcej o: