Fanów trudno oszukać: przypomnieli zakochanej parze, jak zaczęła się ich znajomość.
Już w niedzielę MTV Polska pokaże ostatni odcinek drugiego sezonu " Warsaw Shore ". Wygląda na to, że nową parą tego sezonu są Paweł i Ewelina. Co prawda żadne z nich wciąż tego nie potwierdziło, ale umiejętnie podgrzewali atmosferę wokół swojej relacji. Chętnie dzielili się na profilach wspólnymi zdjęciami, a teraz podziękowali fanom za drugi sezon i nagrali film.
Paweł, który nadał sobie ksywkę "naczelny szpachlarz RP", na filmie nie może "odkleić się" od Eweliny. Takiego go nie znaliśmy. Tego samego zdania są fani, którzy jednak przypomnieli coś jeszcze.
Rzeczywiście Ewelina już w pierwszym odcinku pierwszego sezonu "Warsaw Shore" dała wyraz swojej słabości do Pawła i poszła z nim do łóżka. Fani pamiętają. Wygląda jednak na to, że nowa para nie ma zamiaru się tym przejmować. Film możecie zobaczyć na profilach Eweliny i Pawła. Przy okazji posłuchajcie też, jak wcześniej skomentowali plotki o tym, że są razem.
Vic
Katarzyna Dowbor zmieniła fryzurę, a ekspert wydał jednoznaczny werdykt. "Tego typu upięcie to..."
Lewandowscy i Morrone w pierwszym rzędzie na pokazie Dolce&Gabbana. Styliści wydali werdykt
Tomson nie wytrzymał po wpisach Kubickiej. "Kondolencje dla pana". Na tym nie koniec
Telefon od Kolendy-Zaleskiej zrobił furorę na konferencji Sikorskiego. To nagranie to hit
Zawrzało po wyznaniu Steczkowskiej o sadzeniu drzew na łożyskach dzieci. Ekspert mówi o "świętej trójcy ogrodnika"
Niespodziewane doniesienia ze sceny na koncercie TVN. Do "Dzień dobry TVN" dołącza nowa prowadząca
Inba o grzejnik w pokoju córek Peli. "Zdjęcia piękne, ale..."
Henry Tadeusz aktywnie działa na Instagramie. Teraz 16-latek dodał najnowsze zdjęcie z tatą
"Gnioty na mój temat". Marek Raduli wściekł się po poście Budki Suflera