11 lat temu córka Biedrzyńskiej zadebiutowała w "Klanie". Dziś jest nie do poznania, a na Instagramie pozuje w BIKINI

Michalina Robakiewicz, czyli Kamila z "Klanu" jest już dorosła.

11 lat temu do obsady popularnego serialu dołączyła córka znanych aktorów. Pamiętacie nieśmiałą i lekko przestraszoną przyrodnią siostrę Jerzego z "Klanu"? Pewnie już nie śledzicie losów Lubiczów i, jak my, będziecie zaskoczeni tą metamorfozą. Dziś Michalina Robakiewicz w niczym nie przypomina "szarej myszki" - wyrosła na piękną i zgrabną kobietę. Dowód? Tylko zobaczcie jej zdjęcia w bikini.

W 2003 Michalina Robakiewicz zaczęła swoją przygodę z TVP. 9-letnia wówczas dziewczynka świetnie dawała sobie radę przed kamerami. Być może opanowanie w świetle reflektorów wyssała z mlekiem matki. Młoda aktorka jest bowiem córką Adrianny Biedrzyńskiej i Macieja Robakiewicza.

<< ZOBACZ JEJ SEKSOWNE FOTKI Z INSTAGRAMU >>

Adrianna Biedrzyńska.Adrianna Biedrzyńska. Forum Forum

W "Klanie" Robakiewicz wciela się w Kamilę, przyrodnią siostrę Jerzego Chojnickiego, granego przez Andrzeja Grabarczyka. Serialowa postać, jak i oczywiście młoda aktorka, dorastała na oczach widzów.

Andrzej GrabarczykAndrzej Grabarczyk Youtube.com Youtube.com

EAST NEWS/MIROSLAW NOWORYTA

Obecnie Robakiewicz ma 20 lat i zachwyca urodą. Dziewczyna chętnie pokazuje się na Instagramie, a wzrok przyciągają jej długie nogi i smukła sylwetka. Z takim ciałem i pewnością siebie ma szansę zawładnąć siecią i częściej gościć na ekranie.

<< ZOBACZ JEJ SEKSOWNE FOTKI Z INSTAGRAMU >>

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.