Sharon Stone ubrała syna jak dorosłego faceta. Żal nam dzieciaka

Wprawdzie Sharon Stone na otwarciu nowego salonu Karla Lagerfelda w Paryżu prezentowała się wspaniale, ale nie zadbała, żeby towarzyszący jej 13-letni syn Roan był równie szykowny.
Sharon Stone, Roan Joseph Bronstein Sharon Stone, Roan Joseph Bronstein Forum

Sharon Stone, Roan Joseph Bronstein

Sharon Stone przyszła na imprezę w obstawie małoletniego przystojniaka. Młody dżentelmen nazywa się Roan Joseph Bronstein. W 2000 roku aktorka i jej ówczesny mąż, dziennikarz Phil Bronstein, adoptowali chłopca. Sharon Stone wyglądała tak jak zwykle, czyli świetnie, to jednak nie można tego powiedzieć o Roanie.

Roan Joseph Bronstein Roan Joseph Bronstein Forum

Nic tu nie pasuje do siebie

Chłopiec wygląda jakby się "topił" w garniturze jak ze starszego brata, z niedopasowaną marynarką i przydługimi nogawkami. Buty z miękkiej skóry są wprawdzie eleganckie, ale również najwyraźniej o numer lub dwa za duże. Efekt wyszedł komiczny, jakby Sharon Stone zapomniała, że ubiera nie swojego faceta, ale dziecko. Zatem albo powinna zainwestować w lepszego stylistę, albo poczekać, aż Roan dorośnie i dopiero wtedy ubierać go w "dorosłe" ciuchy.

Sharon Stone, Roan BronsteinForum

Sharon Stone, Roan BronsteinForum

Roan Joseph BronsteinForum

Sharon Stone Sharon Stone forum

Chciała mu wstrzyknąć botoks

Rozwód Sharon Stone i Phila Bronsteina poprzedziła batalia o prawa rodzicielskie. Wtedy wyszła na jaw nadopiekuńczość aktorki, prowadząca często do kuriozalnych zachowań. Portal Tmz.com cytuje dokument sądowy w którym pojawił się konkretny przykład.

Matka wydaje się wyolbrzymiać problemy zdrowotne Roana - czytamy w dokumencie. - Przykładem takiej nadmiernej reakcji jest to, że zasugerowała wstrzyknięcie Roanowi botoks w stopy, żeby rozwiązać problem ich nieprzyjemnego zapachu. Ojciec trzeźwo zauważył, że wystarczy się upewnić, że Roan nosząc buty zakłada skarpetki i używa antyperspirantu.

Konkluzja sędziego była jasna:

Niestety, problemy spowodowane przesadną troską matki są w tym przypadku boleśnie prawdziwe.

Tmz.com zauważa też, że takich przypadków było więcej, nie zostały jednak opublikowane.

Sharon Stone Sharon Stone East News

Ma jeszcze dwójkę adoptowanych dzieci

Oprócz Roana, gwiazda adoptowała jeszcze dwóch chłopców: 8-letniego Lairda Vonne i 7-letniego Quinna. Każdy z nich został adoptowany w roku swojego urodzenia. W wyniku procesu w którym Bronstein przedstawił ją jako toksyczną matkę, utraciła prawa rodzicielskie nad Roanem. Od 5. lat chłopiec mieszka z ojcem w San Francisco.

Roan wciąż mieszka ze swoim ojcem dziennikarzem, jednak Sharon ma pełne prawo odwiedzin - informuje Dailymail.co.uk.

Sharon StoneForum

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.