Autor programu "Śledzę Magdę Gessler" ma kłopoty? Jego film nie spodobał się właścicielce lokalu Matalmara

Bartkowi Cebeńko sądem grozi jedna z restauratorek.

Bartek Cebeńko jest autorem programu internetowego, w którym podróżuje po Polsce, aby weryfikować "Kuchenne rewolucje" jakich dokonała Magda Gessler. Choć sama zainteresowana patrzy na projekt internauty przychylnym okiem, nie wszyscy są takiego samego zdania. Właścicielce restauracji Matalmara ze Śląska, delikatnie mówiąc, nie spodobało się to, co zobaczyła w ostatnim filmie internauty, który poświęcono jej lokalowi (Zobacz: Był skandal, sąd. Prawie rok po emisji feralnego odcinka "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler pisze...) .

Kuchenne rewolucje w Goczałkowicach-ZdrojuKuchenne rewolucje w Goczałkowicach-Zdroju TVN TVN/X-News

Zobacz wideo

Cebeńko w najnowszym filmie pokazał swoją relację z Matalmary, niespełna rok po emisji "Kuchennych rewolucji" z lokalem w roli głównej. Właścicielka, jak mówi autor filmu, nie zatrzymała nazwy zasugerowanej przez Gessler, a lokal świecił pustką. Wspomina też m.in. o sosie z torebki czy źle urządzonym wnętrzu. Teraz restauratorka grozi procesem. (Zobacz relację z feralnego odcinka "Kuchennych rewolucji" : Rewolucja się nie udała! "Zamknijcie tę budę. Moje nazwisko znika stąd w ciągu minuty!" Gessler naprawdę oburzona).

Restauratorka grozi procesemRestauratorka grozi procesem Screen z Facebooka Screen z Facebooka

Restauratorka grozi procesemRestauratorka grozi procesem Screen z Facebooka Screen z Facebooka

Sprawą zajmuje się już adwokat właścicielki. Autor programu nie ma sobie nic do zarzucenia. Przypomnijmy, że rok temu właściciele restauracji oskarżyli TVN o zniesławienie, jednak sąd sprawę umorzył. Jak potoczą się dalsze losy chłopaka śledzącego Gessler? Zobaczymy. Poniżej  możecie obejrzeć odcinek o wymienionej restauracji. Właścicielka przesadza czy może autor programu faktycznie posunął się za daleko?

 

majk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.