Księżna Diana była zakochana w chirurgu i chciała przeprowadzić się do Pakistanu!

"Vanity Fair" ujawnił zaskakującą historię miłosną księżnej Diany i pakistańskiego chirurga.

Właśnie ukazała się okładka sierpniowego numeru "Vanity Fair", którą zdobi zdjęcie księżnej Diany . Na piśmie widnieje obiecujący tytuł:

Prawdziwa miłość Diany

Wewnątrz magazynu znajdują się rzeczywiście zaskakujące treści. W piśmie przyjaciółki księżnej Diany, Jemima Khan i Rosa Monckton, zdradzają kulisy gorącego romansu księżnej Diany i pakistańskiego chirurga sercowego, Hasnata Khana. Artykuł został zatytułowany "Babcia, której książę George nigdy nie pozna". Jemima Khan to brytyjska pisarska, która przeszła na Islam i przeprowadziła się do Pakistanu. Zdradziła ona, że parę połączyło gorące uczucie w latach 1995-1997, czytamy na Dailymail.co.uk. Podobno księżna na poważnie rozważała przeprowadzkę do Pakistanu. To właśnie ten temat miała poruszyć w rozmowie z Jemimą Khan w trakcie swojej wizyty podczas zbierania funduszy dla fundacji w Lahore, mieście we wschodnim Pakistanie

Chciała wiedzieć, jak trudno było mi się przystosować do życia w Pakistanie - wyznała Jemima Khan, czytamy na Dailymail.co.uk.

Księżna Diana SpencerKsiężna Diana Spencer East News East News

Jemima Khan twierdzi, że księżna Diana chciała poślubić chirurga:

Dwa razy spotkała się w tajemnicy z rodziną Hasnata, aby omówić możliwość małżeństwa - dodała Jemima Khan.

Hasnat Khan.Hasnat Khan. East News East News

Podobno księżna Diana miała wręcz obsesję, aby zaimponować matce chirurga. Mimo tego, że księżna pochodziła z arystokratycznej rodziny, była byłą żoną następcy brytyjskiego tronu i matką jego dwójki dzieci, matka Pakistańczyka podobno nie chciała jej zaakceptować.

Ożenek syna z angielską dziewczyną jest najgorszym koszmarem dla konserwatywnej pasztuńskiej matki - wyjaśniła Jemima.

Wyglądało na to, że związek pary był bardzo poważny, a księżna nie tylko chciała wyjść za Hasnata Khana, ale i urodzić mu córkę. Mimo tego związek rozpadł się, kiedy księżna Diana poznała swojego przyszłego ukochanego, Dodiego Al-Fayeda, egipskiego producenta filmowego i syna miliardera.

Księżna Diana SpencerKsiężna Diana Spencer Agencja Wyborcza.pl Agencja Gazeta

Nie wiadomo, kto ostatecznie zadecydował o rozstaniu. W tej kwestii zdania są podzielone. Rosa Monckton, przyjaciółka Diany, która również udzieliła gazecie wywiadu, twierdzi, że to Hasnat Khan rzucił księżną. Jednak inni znajomi twierdzą, że księżna Diana podjęła tę decyzję, zdenerwowana faktem, że Khan nie chciał jej poślubić. Monckton jest przekonana, że Khan był prawdziwą miłością Diany, a spotykała się z Dodim Al Faydem tylko po to, by wzbudzić zazdrość u Khana.

Poślubienie księżnej jest z pewnością marzeniem wielu mężczyzn, ale Khan podobno do takich nie należał. Myśl życia u boku znanej kobiety rzekomo go przerażała:

Nienawidził myśli, że do końca swoich dni miałby żyć w świetle jupiterów - zdradziła Jemima Khan, czytamy na Dailymail.co.uk.

Jemima Khan.Jemima Khan. East News East News

I rzeczywiście portal, dotarł do zeznań Khana, które przeprowadzono po śmierci Diany.

Powiedział jej, że jedyny sposób, aby mogli wieść normalne życie, to przeprowadzka do Pakistanu, gdzie prasa nie będzie jej nękać - czytamy.

Ta zaskakująca historia miłosna księżnej stała się osią fabularną filmu "Diana", który wejdzie do kin już 20 września. W rolę księżnej wcieliła się Naomi Watts. Khan odmówił współpracy z filmowcami. Historię znajomości z piękną księżną chciał zachować tylko dla siebie.

 

Vic

Więcej o: