Robert Pattinson i Kristen Stewart rozstali się! Teraz już naprawdę!

Para podjęła odważna decyzję. ciekawe na jak długo?

Związek gwiazd "Zmierzchu", Roberta Pattinsona i Kristen Stewart , z pewnością należał do burzliwych: para to rozstawała się to znów schodziła. Teraz jednak ich relacja definitywnie przeszła do przeszłości, a przynajmniej tak twierdzi znajomy pary.

Zródło powiedziało, że Robert Pattinson i Kristen Stewart zakończyli związek po ponad trzech latach. Nie mogli się porozumieć - czytamy na People.com.

AP/Markus Schreiber

Jest jednak nadzieja dla fanów kultowej serii:

Źródło dodaje, że wcale się nie zdziwi, jeśli para znów się zejdzie - czytamy.

My też się nie zdziwimy. To podobno Pattinson podjął decyzję o rozstaniu tuż przed swoimi 27. urodzinami (obchodzi je 13. maja), które miała mu zorganizować Stewart. Nic nie wskazywało na taki obrót spraw. Jeszcze kilka dni temu para spędzała ze sobą czas po Met Gali w Nowym Jorku.

Robert Pattinson, Kristen Stewart.Robert Pattinson, Kristen Stewart. Bulls Bulls

Miesiąc temu zaś, Robert Pattinson razem ze znajomymi świętował 23. urodziny Kristen Stewart. Paparazzi przyłapali ich wtedy, jak trzymali się za ręce.

Kristen Stewart, Robert Pattinson.Kristen Stewart, Robert Pattinson. Forum Forum

Sprawy w związku Pattinson - Stewart pogorszyły się, kiedy wybuchł skandal o romansie aktorki z reżyserem "Królewny Śnieżki i Łowcy", Rupertem Sandersem. Para rozstała się z hukiem, ale nie mogła długo bez siebie żyć. Raptem 2 miesiące później znów byli razem. Pojawili się nawet na premierze ostatniej części "Zmierzchu", "Przed świtem. Część 2". Skoro parze tak trudno jest się ze sobą rozstać na stałe, całkiem możliwe, że niedługo znów zobaczymy ich razem.

Vic

Więcej o: