Piotr Kaszubski komentuje doniesienia o sobie i klinice: Wszystko to nieprawda!

Właściciel kliniki medycyny estetycznej Estinity wypowiedział się w sprawie doniesień autora tekstu na portalu Sadistic.pl.

W sieci pojawiły się doniesienia o Piotrze Kaszubskim , właścicielu kliniki medycyny estetycznej przedstawiającego się w mediach jako 20-letni milioner. Autor tekstu o nicku Zzali na portalu Sadistic.pl napisał, że za firmą Kaszubskiego stoi jego matka. Użytkownik portalu twierdził też, że Estinity to "salon urody", a nie klinika medycyny maturalnej, a koszt jej powstania mieści się w 300 tys. zł. Autor tekstu sugerował, że Kaszubski nie pochodzi z bogatej rodziny, jak twierdził w wywiadach, a jego mama ma dobrą posadę. Właściciel Estinity zaprzecza informacjom zamieszczonym na portalu:

Każda informacja umieszczona na portalu Sadistic, jest w pełni nieprawdziwa. Jako że informacje te narażają moją klinikę medycyny estetycznej Estinity jak i produkcję Whitetime na potężne straty finansowe, ochrony dóbr osobistych będę poszukiwał na drodze sądowej, udowadniając szczerość słów, które wypowiadam w licznych wywiadach - powiedział w rozmowie z Plotek.pl.

Piotr KaszubskiPiotr Kaszubski Forum Forum

Kaszubski powiedział nam, że portal usunął już wpis.

Portal Sadistic, przyznaje, że informacje te były niesprawdzone, dlatego natychmiast usunęli swoje doniesienia oferując przeprosiny - komentuje Kaszubski.

Rzeczywiście notka o Piotrze Kaszubskim o tytule "Jak kłamią nas media cz. I" zniknęła już z portalu. Właściciel Estinity twierdzi, że negatywne opinie o nim są skutkiem ludzkiej zawiści, charakterystycznej według niego dla Polski:

Jedyne, co pokazuje ta sytuacja to to, że ludzie w Polsce nie chcą widzieć sukcesu i szczęścia. To, czego oczekuje nasz naród, to skandali, oszustw, upadków i kłamstw - powiedział w rozmowie z Plotek.pl.

Piotr Kaszubski.Piotr Kaszubski. Gazeta.tv Gazeta.tv

Kaszubski czuje się skrzywdzony przez negatywne doniesienia autora tekstu, ale jest dobrej myśli:

Za granicą rodak drugiemu dopinguje, w Polsce, podstawia się sąsiadom nogi. Wierzę, że moja działalność jaki i osobowość przyczynią się do zmiany mentalności Polaków - podkreśla.

Vic

Więcej o: