Nie uwierzycie, jak kiedyś wyglądał i co robił aktor "M jak miłość"

Maciej Jachowski nosił kiedyś długie włosy.

Dziś Maciej Jachowski słynie ze szczupłej wysportowanej sylwetki i niezwykłej dbałości o swój wizerunek. Widzowie kojarzą go zaś z rolami przystojniaków w "M jak miłość" czy "Na Wspónej". Kto by pomyślał, że w żyłach Jachowskiego płynie bardzo ostra krew. Konkretnie mocno rockowa! Jachowski zamieścił na swoim Facebooku zdjęcie sprzed lat, na którym spogląda na nas zbuntowany i długowłosy młodzieniec.

Maciej Jachowski.Maciej Jachowski. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Widać, że aktorowi przyświecała dewiza: "noś, noś, noś długie włosy", bo wciąż jest z nich dumny. Jachowski musiał poważnie podchodzić do swojego rockowego wizerunku, bo przekłuł sobie nawet brew, nie mówiąc już o standardowych dla rockmanów kolczykach w uszach.

Maciej Jachowski.Maciej Jachowski. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Aktor opatrzył fotkę podpisem:

Kilka lat temu, ale to cały czas prawda.
Nieważne, co kiedyś robiłem i gdzie dziś jestem... w sercu zawsze będzie Rock!

Jachowski w wersji rockowej wyglądał zupełnie inaczej niż teraz.

Maciej Jachowski.Maciej Jachowski. Kapif Kapif

W sercu Jachowskiego wciąż gra muzyka. Pomimo tego, że kariera przystojnego aktora nabrała tempa, nie zapomniał o swojej drugiej pasji. Jachowski do dzisiaj współpracuje z zespołem Life Club Band , który wykonuje profesjonalne rockowe covery. Jachowski zamieścił na swoim profilu fotki z zeszłorocznego koncertu, na których śpiewał z pełnym zaangażowaniem. Widać, że sprawia mu to ogromną radość.

Maciej Jachowski.Maciej Jachowski. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Śpiew to zdecydowanie drugi talent Jachowskiego. Aktor wziął udział w "Jak oni śpiewają" w 2009 roku i poszło mu tak dobrze, że zajął drugie miejsce. Posłuchajcie jego utworów tutaj:

 

Jak Wam się podoba Jachowski w długich włosach?

Vic

Jak Ci się podoba Maciej Jachowski w długich włosach?
Więcej o: