Aktor "M jak miłość" schudł 12 kilo! Jak to zrobił?

Maciej Jachowski zastosował dietę i doczekał się imponujących efektów.

Maciej Jachowski, znany z serialu "M jak miłość", jeszcze jakiś czas temu był grubszy o 12 kg! Nie przywiązywał wagi ani do jakości jedzenia ani do celebrowania posiłków.

Lubi jeść, a to, co go zgubiło, to pośpiech i niezwracanie uwagi na to, co i kiedy jadł. Jadł o każdej porze i to na co miał ochotę - kompletnie nie zważając na wartości odżywcze. Zdarzało się często, że jego pierwszy posiłek był o godzinie 15 - z wielkiego głodu pochłaniał wtedy wszystko, co nawinęło się pod rękę - mówi nam Anna Guzik, menadżerka aktora.

Maciej JachowskiMaciej Jachowski KAPIF KAPIF

Dodatkowe kilogramy nie przeszkadzały aż tak bardzo aktorowi, dopiero zaprzyjaźniony reżyser zwrócił mu uwagę na to, że byłoby lepiej, gdyby schudł.

Powiedział "Maciuś, wszystko świetnie, tylko jakbyś tak 5 kilo schudł, to byłoby jeszcze lepiej" - wspomina Jachowski,

Aktor opamiętał się dopiero wtedy, gdy zobaczył się na szklanym ekranie i ten widok zdecydowanie nie przypadł mu do gustu.

Zobaczyłem w TV jakąś scenę w serialu ze swoim udziałem i... to przekonało mnie, żeby przejść na dietę - wyznaje nam Jachowski.

Maciej Jachowski.Maciej Jachowski. MTL Max Film MTL Max Film

Znajoma dietetyczka dobrała Jachowskiemu dietę dostosowaną specjalnie do jego potrzeb i smaku.

Dziś wyznaję zasadę "mż", co dla mnie oznacza "mądrze żreć": 5 razy dziennie, odpowiednio dobierając składniki i celebrując posiłek, czyli bez pośpiechu - mówi nam Jachowski.

Maciek Jachowski wygląda teraz świetnie! Jak Wam się podoba?

Maciej Jachowski.Maciej Jachowski. Kapif Kapif

Vic

Więcej o: