Marta Grycan jeszcze bardziej schudła! Wygląda znakomicie!

Marta Grycan zachwyciła jeszcze bardziej zgrabną sylwetką na promocji swojej książki "Kuchnia Haute Couture". Nienaganna figura rzeczywiście bardzo pasuje do reklamy produktu o gotowaniu. To efekt zdrowego odżywiania czy element przemyślanej strategii? A może i to i to?

Marta Grycan

Marta Grycan na promocji swojej książki w Empiku prezentowała się naprawdę bardzo apetycznie i wyjątkowo zgrabnie. Na tę okazję wybrała czarną spódnicę i czarną koszulę z białymi paskami podkreślającymi talię, jednak i bez nich gołym okiem widać, że Grycan bardzo zeszczuplała!

Marta Grycan

Celebrytka stosowała specjalną dietę: oczyszczała organizm z toksyn, każdego dnia piła dwa litry wody ze szczyptą pieprzu cayenne i stosowała specyfik dostępny tylko w aptekach. Jego nazwy nie chce jeszcze zdradzić, bo napisze o nim w swojej następnej książce. Grycan postępuje zgodnie ze swoją intuicją:

Ja nigdy nie jestem na diecie. No, może czasem, najczęściej przed latem piję same soczki. Ja po prostu nie chcę schudnąć. Lubię siebie taką, jaka jestem - zapewnia Grycanka.

Nową sylwetkę widać zwłaszcza po rękach Grycan - dawno nie były tak szczupłe.

Marta GrycanKapif

Marta Grycan

Z tyłu jej figura także bardzo wysmuklała. Celebrytka może poszczycić się całkiem zgrabnymi nogami.

Marta Grycan

Pół roku temu Marty Grycan było znacznie więcej. Konkretnie ponad 10 kg.

Marta Grycanfot. KAPIF

Marta Grycan. Marta Grycan. Kapif

Marta Grycan

Kiedy Marta zaczęła intensywnie bywać na salonach pod koniec 2011 roku, miała zdecydowanie bardziej okrągłe kształty.