Rozenek: Liczy się efekt! Czyli dlatego sama zatrudniła sprzątaczkę?

Tym razem udzieliła wywiadu dla gazetki z Biedronki.

Widać Perfekcyjna Pani Domu, czyli Małgorzata Rozenek , bardzo przejęła się, że jej prawdziwy obraz odbiega od idealnego wizerunku, kreowanego przez TVN-owski program. Dlatego na łamach gazetki z Biedronki (!) postanowiła wytłumaczyć się z faktu, że we własnym domu do sprzątania zatrudnia gosposię:

Nie ma żadnego znaczenia, czy ktoś ma pomoc domową, czy nie. Panią domu rozlicza się z efektu - mówi z  przejęciem w  " Kropka TV "- Jeżeli są kobiety, które potrzebują do osiągnięcia takiego stanu domu, jaki im odpowiada, pomocy, to warto o tę pomoc prosić.

Chyba chciała powiedzieć, że warto za nią zapłacić...

Dbanie o dom polega też na delegowaniu zadań. Nie ma znaczenia, czy samemu się sprząta, czy mąż sprząta. Liczy się efekt. I to jest zadanie dla perfekcyjnej pani domu - żeby dom był po prostu czysty - powiedziała w wywiadzie dla " Kropka TV ".

A jeżeli sprząta gosposia, to komu przypadnie zaszczytny tytuł Perfekcyjnej Pani Domu? Pracownicy czy pracodawcy?

Małgorzata Rozenek.Małgorzata Rozenek. Kapif

Skoro tak, to może warto zmieniać nazwę jej programu na: "Perfekcyjnie wysprzątany przez sprzątaczkę dom"? Małgorzata Rozenek chyba już sama pogubiła się w tym, co mówi! Mimo to brnie dalej w tłumaczenia na łamach dyskontowej gazetki " Kropka TV "

Ale to wszystko jest zmienne, zależy od sytuacji. Czy ktoś jest zdrowy, czy ma czas, czy lubi myć okna. Ważne, żeby na koniec dnia usiąść przy czystym stole z rodziną i porozmawiać.

małgorzata rozenekmałgorzata rozenek kapif kapif

Rozenek, mimo że wynajęła sobie sprzątaczkę, to chyba naprawdę utożsamia się z Perfekcyjną Panią Domu.

Staram się prowadzić dom najlepiej jak potrafię, a POTRAFIĘ to robić - powiedziała w rozmowie z TVN.

No tak z pewnością dobrze "deleguje zadania" swojej gosposi.

Małgorzata Rozenek.Małgorzata Rozenek. TVN TVN Vic

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.