Nowe wcielenie Anny Muchy. To wojownicza dziewica Ksenia

Aktorka wzięła udział w dubbingu do niegrzecznej animacji.

"Roman Barbarzyńca", duńska animacja, która niedawno weszła na ekrany polskich kin, raczej nie jest przeznaczona dla dzieci. Tytułowy bohater to cherlak, który nie potrafi znaleźć sobie miejsca w plemieniu wojowników-kulturystów. Pewnego dnia jednak wszyscy jego pobratymcy zostają pojmani, a Roman musi wyruszyć w podróż, aby ich uratować. Towarzyszy mu zgraja postaci równie fajtłapowatych jak on, między innymi niejaka Ksenia. Jak czytamy w opisie dystrybutora, Ksenia to

dziewica-wojowniczka, która świetnie radzi sobie z każdym orężem.

W wersji z polskim dubbingiem wciela się w nią Anna Mucha. Zdjęcia z nagrań sugerują, że nieźle weszła w skórę swojej bohaterki.

FOT.PAWEL PRZYBYSZEWSKI

Tak Ksenia wygląda na ekranie. Dostrzegacie podobieństwo? Mina - taka sama!

Na potrzeby kampanii promocyjnej Mucha zapozowała też z wielkim mieczem. I w dziwnym makijażu.

FOT.PAWEL PRZYBYSZEWSKI

Ksenia to fantastyczna postać. Jej dynamika wymagała ode mnie bardzo dużo, ale w zamian dostałam prawdziwego energetycznego kopa. Mogłam się wyżyć i wywrzeszczeć. To było lepsze niż siłownia - wyznała Mucha.

Oprócz Anny Muchy w dubbingu udział wzięli Maciej Stuhr, Czesław Mozil i Tatiana Okupnik. Pierwsze opinie widzów o udźwiękowieniu "Romana" są mieszane. Nas szczególnie ciekawi, jak wypadł Mozil. Oglądając "X-Factora" często nie mogliśmy zrozumieć, co mówi... Angażowanie do dubbingu osoby z taką dykcją wydaje nam się mocno ryzykowne. Zamierzacie wybrać się na to do kina?

 

tommy

Zobacz także:

Tak wyglądały polskie gwiazdy, gdy były dziećmi!

Są piękne, sławne i... noszą ZA MAŁE BUTY!

Anna Mucha na spacerze. ALE NOGI!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.