Michał Wiśniewski płacze na wizji! Opowiada o ślubie, chorobie i Grycankach!

Michał Wiśniewski wraz z przyszłą żoną - Dominiką Tajner przeprowadzili szczerą rozmowę z dziennikarzami "Pytania na śniadanie".

Przyzwyczailiśmy się do częstych i osobistych informacji o życiu Michała Wiśniewskiego , jednak nie spodziewaliśmy się, że piosenkarz aż tak bardzo się otworzy. Dziś w "Pytaniu na śniadanie" obszernie komentowano przygotowania do ślubu. Jednak na pierwszy plan wysunęła się choroba artysty.

michał wiśniewskimichał wiśniewski FORUM

Wiem, że to głupio zabrzmi, ale ja się bardziej niż tym nowotworem przejąłem się, że mi się przygotowania do Rajdu Dakar przesunął.

Jednak widać było wyraźnie, że Wiśniewski przybrał jedynie maskę beztroskiego wesołka. Kiedy zaczął opowiadać o chorobie, łzy wzruszenia same napłynęły mu do oczu.

Były dwa takie momenty, które dały mi absolutną nadzieję. Jak się okazało, że to był guz rakowy, to pierwsze co pomyślałem sobie, że Dominika w ogóle zrezygnuje. Bałem się, że zrezygnuje. A drugie to moje dzieci, mój syn, który codziennie wysyła mi SMSy "jak się tato czujesz".

michał wiśniewski, dominika tajnermichał wiśniewski, dominika tajner FORUM

Dla Dominiki Tajner obawy przyszłego męża były całkowicie abstrakcyjne, nawet przez chwilę nie myślała o odwołaniu ślubu. Para nie zdecydowała się nawet na przesunięcie terminu uroczystości. To wszystko dało Wiśniewskiemu siłę, której wyraźnie potrzebuje. W studiu ledwo co siedział, cały czas poprawiał się, miał cichy łamiący się głos. Nie przestawał jednak dowcipkować :

No tak mam rozwalony zad, ale powiem wam: fajnie, że tak się stało. Po raz pierwszy teraz, od dłuższego czasu dostałem bardzo olbrzymie wsparcie,  dostałem od wszystkich bardzo dużo energii.

Energii i siły Michał będzie potrzebował dużo. Czeka go nie tylko walka z chorobą, lecz także wystawne wesele w Puszczy Piskiej na 400 osób! Wśród zaproszonych gości znajduje się także rodzina Grycanów , o których Wiśniewski wypowiada się bardzo pochlebnie.

Jestem emocjonalnie związany z Adamem, bo on tez jeździł w rajdach. A generalnie cała rodzinka jest niesamowicie sympatyczna i fantastyczna.

michał wiśniewski, dominika tajnermichał wiśniewski, dominika tajner FORUM

Wygląda na to, że zapowiada się wspaniała uroczystość. Narzeczonym życzymy wszystkiego dobrego, a przede wszystkim zdrowia!

zuz

Zobacz także:

Ci piłkarze zarabiają najlepiej na świecie i grają na Euro 2012! [TOP 10]

Tak się bawi Warszawka! TRZY imprezy w jeden dzień!

Marta Grycan została PROJEKTANTKĄ! Oceniamy jej kreacje [TOP 5]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.