Górniak: Nie podchodziłam do matury. Diva trzyma kciuki za egzamin dojrzałości... Ewy Farnej

Utalentowana artystka o egzaminie dojrzałości

Edyta Górniak słynie z długich wiadomości do swoich fanów, które umieszcza na Facebooku. Tym razem swój wywód kieruje do tegorocznych maturzystów. Artystka otwarcie mówi o tym, że nie zdawała matury. I wcale nie jest jej z tego powodu przykro.

Edyta Górniak.Edyta Górniak. FOT. FORUM/TVP

Choć sama nie podchodziłam do Matury, bo w tym czasie los postawił mnie na scenie nowojorskiego Broadway'u ( z premierą musicalu "Metro"), to uwierzcie mi, że wysoki poziom stresu nie odstępuje mnie od lat :)

W dalszej części wypowiedzi diva stara się usprawiedliwić brak egzaminu dojrzałości. Twierdzi, że papierek nie jest ważny.

Nie myślcie o tym egzaminie jako o tym, który ma udowodnić Wasze człowieczeństwo i wartość Duszy. To pewien test w Waszym Życiu, ale wcale nie najtrudniejszy..

Górniak nie zapomniała o swojej koleżance z branży. Zwróciła się do fanów Ewy Farnej, by wspierali swoją idolkę.

Przy tej "maturalnej okazji" serdecznie pozdrawiam Fanów Ewy Farny, którzy muszą wykazać teraz ogrom cierpliwości w oczekiwaniu na swoją Idolkę, bo jeśli się nie mylę, Ewa też właśnie przygotowuje się do egzaminów maturalnych.

Zaliczyła przy tym mały błąd, odmieniając nazwisko młodej artystki.

Edyta Górniak Facebook.Edyta Górniak Facebook. screen Facebook

Edyta Górniak za wszelką cenę stara się zabiegać o względy swoich fanów. Wygląda na to, że maturzyści to duża grupa odbiorców zdolnej piosenkarki. Wpis Górniak można zinterpretować również jako próbę wytłumaczenia się z podstawowego wykształcenia.

A Waszym zdaniem osoba, która ma być przykładem i autorytetem dla młodych ludzi, powinna mieć zaliczony egzamin dojrzałości? Przypominamy, Edyta nie jest odosobnionym przypadkiem w polskim show-biznesie: Dowiedz się, kto nie ma matury.

Edyta Górniak/www.tuba.plEdyta Górniak/www.tuba.pl Edyta Górniak/www.tuba.pl

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem !

ralph

Zobacz także:

One KUSZĄ kształtami na wiosnę: Bardzo głębokie dekolty gwiazd

Kto nie ma MATURY? Polskie gwiazdy bez "papierka"!

Oni nigdy sobie nie wybaczą? Największe konflikty w polskim show-biznesie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.