Jedna impreza, rok różnicy. Bizneswoman Joanna Przetakiewicz oraz aktorka Aleksandra Kisio pojawiły się w odstępie roku na gali Doskonałość Mody "Twój Styl" w bardzo podobnych kreacjach. Jak się okazuje, Przetakiewicz miała na sobie projekt La Manii, czyli marki, którą założyła, a kreacja Kisio pochodzi od projektantki Agaty Wojtkiewicz.
Bizneswoman do jasnobrązowej skórzanej góry dobrała pomarańczową spódnicę z bardzo dużym rozporkiem. Do tego torebka Bottega Veneta, ciężka bransoleta oraz buty pod kolor topu. Prezentowała się po prostu znakomicie.
Stylizacja założycielki marki La Mania tak bardzo spodobała się aktorce Aleksandrze Kisio , że w czwartek, dokładnie po roku i na tej samej gali, pojawiła się w bardzo podobnej kreacji. Wybrała jednak inne kolory i dodatki. Top jest w ciemniejszym odcieniu brązu. Kisio postawiła na jasną spódnicę, na szczęście nie zrezygnowała z rozporka i możemy podziwiać jej piękne nogi. Aktorka dobrała zupełnie inne dodatki niż Przetakiewicz. Założyła lekką złotą bransoletę, miała dużą brązową kopertówkę oraz ciężkie botki.
Która wersja podoba się Wam bardziej? Zagłosujcie w sondzie.
Jax
Łatwogang zebrał już ponad 31 milionów złotych. Gwiazdy przekazują gigantyczne kwoty. Głos zabrał Owsiak
Edyta Pazura ogoliła się na łyso! Tak zareagował Cezary Pazura
Prokuratura bada nowy trop ws. śmierci Łukasza Litewki. Zabezpieczono telefon kierowcy
Prokurator zwrócił się do Dody po śmierci Łukasza Litewki. Prosi o zaniechanie działań
Agata Młynarska żałuje wywiadu u Żurnalisty? Wspomina, jak się zachowywał
Żurnalista twierdzi, że dostał pieniądze za wywiad z Prokopem. Dziennikarz nie przebierał w słowach
Ślubem Emmanuela Olisadebe żył cały kraj. Niewielu wie, że po rozwodzie wyjechał z Polski
Eleganccy Kwaśniewscy i Olejnik z partnerem. Tak pokazali się na premierze
Czy to koniec sielanki? Zofia Zborowska szczerze o rozstaniu. "Gdyby powodem była zdrada..."