Pierwsza Dama pokazała... biurko

Pierwsza Dama odkrywa tajemnice.

Pierwsza Dama Anna Komorowska jest ostatnio bardzo aktywna. Udziela się nie tylko charytatywnie i przy okazji oficjalnych spotkań,  pojawia się także na imprezach z gwiazdami. Wszystko oczywiście w dobrym tonie i z klasą. Pani Prezydentowa idzie dalej i zaczyna romans z kolorowymi magazynami. W najnowszej " Gali " Pierwsza Dama pokazała, jakie tajemnice kryje jej gabinet w Pałacu Prezydenckim i co możemy znaleźć na jej biurku.

Okazuje się, że Anna Komorowska jest nie tylko Pierwszą Damą, ale i... gadżet damą. Jej telefon to modny iPhone, laptop to popularny Apple, a torebki - markowe od polskich projektantów, m.in. od Sabriny Pilewicz.

Telefon - w nim Prezydentowa ma kalendarz spotkań oraz dostęp do internetu i aparat fotograficzny, którym robi zdjęcia wnukom - podaje "Gala ".

O laptopie:

Pierwsza Dama, przygotowując się codziennie na kolejne spotkania, ma pod ręką wszystkie potrzebne materiały.

Anna Komorowska lubi róż. W takim kolorze jest teczka z najważniejszymi dokumentami, które codziennie czekają na podpis Pierwszej Damy.

W gabinecie Anny Komorowskiej znajdziemy również obraz Juliana Fałata, fotografie wnucząt, porcelanową figurkę psa. Pani Prezydentowa kolekcjonuje wyjątkowe prezenty od wyjątkowych gości. Na biurku np. trzyma piękne kolczyki od Pierwszej Damy Gruzji i książkę dla dzieci od Henryki Krzywonos.

Mamy nadzieję, że Anna Komorowska znajduje również czas na odwiedzanie modnej strony www.plotek.pl . :)

Anna KomorowskaAnna Komorowska Gala, nr 33, grudzień 2011

PoliKOT

Zobacz także:

Małgorzata Tusk vs. Anna Komorowska. Która lepiej się ubrała?

Gdzie znani i bogaci balowali w weekend

Steczkowska u Komorowskiego. Pasuje do elity?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.