Afery z podróbkami Jacykowa c.d

Tomasz Jacyków nosi podróbki.

Sezon ogórkowy umila nam "afera podróbkowa" z Tomaszem Jacykowem w roli głównej. Pisaliśmy w poniedziałek o tym, że słynny "stylista" nosi podróbki. Autorka bloga Passion4fashion zauważyła, że torby Loiusa Vuittona, z którymi Jacyków lansuje się na salonach, nie są oryginalne. Jacyków strzelił sobie w kolano. Zwłaszcza, że jeszcze niedawno krytykował Kasię Tusk za to, że lansuje się na "bidulkę".

Sorry, ale dla mnie to jednak pretencha, że córka premiera zgrywa bidulkę i chwali się zakupami na przecenach. Ona powinna nosić Gucciego, a nie ciuchy z sieciówek. Mimo to popieram ją. Kasia jest dobra w proporcjach i dobiera ubranka nienerwowo - powiedział o Kasi Tusk.

Sam "bidulkiem" nie jest, bo w "Dzień dobry TVN" raczej nie pracuje charytatywnie, więc krytykując Kasię Tusk za promowanie ubrań z sieciówek (jeszcze przecenionych!) tak naprawdę krytykuje samego siebie. Oczywiście Jacyków utrzymuje, że nosi oryginalne torby Loiusa Vuittona. Wcale mu się nie dziwimy. Skompromitował się w środowisku. A zdjęcia przecież nie kłamią...

Oryginał:

Ally

Zobacz także:

Jacyków nosi podróbki?!

Geje w polskim szołbiznesie

Najgorzej ubrani na pokazie Deni Cler

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.