Jacyków nosi podróbki?!

Styl gwiazd.

Tomasz Jacyków został przez TVN namaszczony Pierwszym Stylistą RP. Samozwańczy król mody w "Dzień dobry TVN" ocenia styl gwiazd oraz zwykłych ludzi spotkanych na ulicy. Bywa dla nich bezlitosny. A sam jak wygląda? Jego stroje pozostawiają wiele do życzenia. Jacyków próbuje być oryginalny, ale często wygląda gorzej niż gwiazdy, które sam krytykuje. Jeśli już o oryginalności moda to warto zwrócić uwagę na torebki, w których Jaycków pojawia się na warszawskich imprezach. Autorka bloga Passion4Fashion twierdzi, że Jacyków nosi podróbki toreb Louis Vuitton! Sami porównajcie:

EAST NEWS/JAN BIELECKI

Oryginał:

Chyba gołym okiem widzicie ze naszywka ciemno pomarańczowa z brelokiem (w oryginale) odwrócona jest trójkątem do góry nie na dół , inny kolor breloków, wszystkich plastikowych detali , brak skórzanej obwódki wokół breloka z frędzlami.... - pisze Magda na swoim blogu.

Kolejna torba, która jest ewidentnie słabą kopią oryginału, to wersja z lata 2010 model Sunrise Louis Vuitton.

Oryginał:

Takiej wersji kolorystycznej, tego modelu tej wielkości jak ma pan Jacyków nie było z różowym paskiem w ogóle !!! Poza tym breloki - ogon lisa były bardzo limitowane i praktycznie wyprzedane w kilka dni po wprowadzeniu ich. Są duże długie i puszyste, chyba widzicie sztuczna kitkę w obrzydliwym kolorze u ''stylisty ''. Torba Jacykówa jest nawet kolorystycznie oddalona od oryginału, nawet ten jeans nie jest w tym odcieniu , nie jest cieniowany - komentuje Magda na blogu.

Jeśli Magda ma rację, to  możemy śmiało powiedzieć, że Jacyków jest królem podróbek! Gratulujemy:-)

EAST NEWS/JAN BIELECKI

Ally

Zobacz także:

Geje w polskim szołbiznesie

Najgorzej ubrani na pokazie Deni Cler

Najgorzej ubrane gwiazdy na pokazie Jemioła

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.